Skip to main content
Networkingový oběd BPWCRPozvánka

18.11.2021 Tradiční networkingový oběd BPWCR 🗓 🗺

By 21. 10. 2021No Comments
Naplánovaná událost Networkingový oběd BPWCR Pozvánka
Palace hotel, Panská 12, Praha 1 Mapa

Milé dámy,

Srdečně vás zveme na další z našich tradičních networkingových obědů. Budeme rády, pokud si uděláte čas a společně se sejdeme ve čtvrtek 18. 11. 2021 od 12 do 14 hodin.

Hostem oběda bude tentokrát muž – Tomáš Drážný, CXO online platformy Executivejob.cz, která se specializuje na obsazování manažerských pozic inovativním přístupem. Hlavní doménou Executivejob.cz je pomoc firmám najít ty správné lidi do jejich manažerských rolí.

O čem se s Tomášem budeme bavit? O ženách v managementu a o tom, jak si tvoří náskok před muži.  

Tomáš Drážný je moderní headhunter a zakladatel projektu Executivejob.cz. Jako Partner executive search agentury, kde působil přes pět let, měl na starosti projekty obsazování top manažerských rolí a management consultingu, když se rozhodl svými nápady inovovat tohle konzervativní odvětví. Jeho ambicí je přivést na český trh zahraniční trendy v oblasti náboru manažerských pozic ať už ty technologické, nebo ty prozákaznické. 

Přijďte mezi nás a načerpejte nové informace a inspiraci, které se vám mohou v budoucnu hodit. Networkingové obědy jsou skvělou příležitostí rozšířit si okruh vlastních kontaktů, proto si s sebou nezapomeňte vzít dostatek vizitek.

Máte kamarádku nebo kolegyni, které by se mezi námi mohlo líbit? Vezměte ji s sebou! Velmi rády ji poznáme.

KDY: 18. listopad 2021 12h - 14h

KDE: Art Nouveau Palace Hotel

          Panská 12, Praha 1

Pro rezervaci klikněte ZDE

Úhradou faktury potvrzujete svou účast na akci.