Skip to main content
aktualitaHR days 2022

Cristina Muntean: Příběh odolnosti

Mentorka: Cristina Muntean

Téma: Příběh odolnosti
aneb jak naplnit svou divokou pracovní a životní vizi, i když vám všichni říkají, že jste se zbláznili

Mentoring: 13.10.2022   14:30 - 15:30

Cristina Muntean je podnikatelka rumunského původu a zakladatelka společnosti VORNICA, která si dává za cíl ztrojnásobit počet žen CEOs v Evropě do roku 2030. Cristina je odbornicí na strategickou komunikaci a osobnostní rozvoj lidí. Její klientky jsou vysoce postavené manažerky pracující pro TOP500 firem v České republice a ve střední, jižní a východní Evropě. Cristina je také autorkou knihy Vy jako značka - Osobní branding pro kariérní růst, první kniha o osobní komunikaci psaná přímo v češtině nerodilým mluvčím. Je mezinárodně uznávanou odbornicí a certifikovanou lektorkou Enneagramu, komplexní a dynamický systém osobnostního rozvoje, a systemické inteligence při vedení týmů a organizací.
Cristina nabízí firemní a osobní exekutivní mentoring, koučink, školení a poradenství na témata jako strategické komunikační dovednosti, osobní branding, mediální a krizová komunikace, remote a hybridní leadership, či emoční a systemická inteligence pro leadership. Své služby vede v češtině, angličtině, francouzštině či rumunštině, jejím rodném jazyce.

Příběh odolnosti

aneb jak naplnit svou divokou pracovní a životní vizi, i když vám všichni říkají, že jste se zbláznili

Když jsem se na konci roku 2021 rozhodla pokračovat v práci na dálku, online, a v rámci své nově získané mobility se stěhovat z Prahy na Madeiru, vůbec jsem netušila, jakou transformaci zvu do svého života. O deset měsíců později mám za sebou kompletní rebranding své společnosti, repositioning svého podnikání z národní na evropskou úroveň, dva z gruntu zrekonstruované byty v Praze a v Rumunsku, rozvedené rodiče, a jednosměrnou letenku na Madeiru na konci října.
Co mi pomohla to vše ustát? Jak nadefinovat a houževnatě sledovat svoji pracovní a životní vizi, i když vám všichni říkají, že jste se zbláznili? Jak začít, když chcete pracovat či podnikat na dálku? A co je v době hluboké osobní transformace to nejdůležitější? O tom všem Vám povím v rámci svého mentoringu. Navíc Vás naučím metodu posílení vlastní odolnosti a vnitřní síly, která mi pomohla ustát svůj bláznivý rok. Na konci mentoringu budete odcházet možná dojaté, ale určitě inspirované k tomu, abyste také navnímaly, nadefinovaly a začaly s láskou sledovat, co po Vás život chce, a jak tomu jít naproti bez zaváhání a navzdory jakýchkoliv okolností.

 

BPWCR je dlouholetou váženou partnerkou profesního veletrhu HR DAYS. Naše mentoringová zóna patří k nejvyhledávanějším. Je nám velkou ctí, že Vás i letos můžeme pozvat k mentoringovým stolům. Přijďte si popovídat nejen s HR profesionály na různá témata.