Skip to main content
aktualitaPraha 4

7 ze 17 

By 17. 9. 201916 června, 2020No Comments

Čísla mluví za vše. 7 ze 17.

Toto je bilance dnešního vzdělávacího programu, který jsme uspořádaly pro ženy na rodičovské dovolené ve spolupráci s Městskou částí Praha 4. Celé akce se osobně účastnila starostka Irena Michalcová, která dobře ví, jak důležité je podporovat rodiny s dětmi. 

Členky naší organizace věnovaly spoustu svého volného času pro to, aby ženy podpořily, předaly jim jejich zkušenosti a uvedly je do aktuální situace na pracovním trhu.  Šest členek pracovalo týdny před akcí s nadšením a dobrovolnicky na programu, sociálních sítích, při přípravách. Mrzí nás, že tato příležitost nebyla registrovanými účastnicemi využitá naplno, a to často bez omluvy.  

Každá práce má svou hodnotu a postavení žen matek v naší společnosti se podle našeho názoru nezmění, pokud mezi námi ženami nebude fungovat vzájemná solidarita. Úcta k práci druhého. 

Děkujeme za perfektní přípravu mobilního dětského koutku od Baby Office, které očekávaly návštěvu dvanácti dětí (realita dvě děti).  

Děkujeme také všem účastnicím, které přišly a aktivně se zapojily do programu. Podle zpětných vazeb si odnesly cenné rady. 

Neustaneme.

Termín příštího setkání: 15.10. s Hanou Čepovou na téma JAK NAKOPNOUT KARIÉRU?

 

Za tým BPWCR, Helena Dreiseitlová
V Praze 17.9.2019