Skip to main content
aktualitaEmpowering Women 2

7.1.2020 – Čtvrtý mentoringový stůl projektu Empowering Women 2 powered by IBM 🗓 🗺

Naplánovaná událost aktualita Empowering Women 2
UNIQA pojišťovna, a.s. Evropská 136 Praha 6 - Vokovice Mapa

Čtvrtý mentoringový stůl pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují se uskuteční v Praze v úterý 7.1.2020.

Hlavním cílem projektu je profesní a osobní rozvoj účastnic pomocí intenzivního sdílení zkušeností s mentorkou a dalšími 12 účastnicemi (mentees) u kulatého stolu.

Web projektu: https://bpwcr.cz/empoweringwomen2/

Pokud je Vaší podřízenou či kolegyní žena, která by tento rozvojový program uvítala, můžete ji registrovat na odkazu níže. Cena zapojení se do projektu je srovnatelná s ročním firemním členstvím v organizaci, tj. 15.000 Kč. Výhody ročního členství naleznete zde: https://bpwcr.cz/networking/

REGISTRACE MENTEE

3hodinové setkání naplní speed mentoring 2 x 60 minut na vybrané téma, networking a evaluace. Setkání probíhají vždy v úterý v Praze od 9 do 12 hodin.

  • 30 účastnic z různých firem a oborů
  • 10 osobností v rolích mentorek a 10 rozvojových témat
  • 6 setkání a 6 měsíců práce na vlastním rozvojovém plánu
  • účast na 5 offline setkáních + 1 Mentoring Day na 11. ročníku Equal Pay Day 2020

Tématem setkání je SPOLUPRÁCE - To, co nezvládnu já, může udělat někdo jiný. Každý je na něco odborník.

Setkání proběhne v prostorách UNIQA pojišťovna, a.s. na adrese Evropská 136, Praha 6 Vokovice.

Mentorky:

Lucie Urválková, místopředsedkyně představenstva a finanční ředitelka pojišťovny UNIQA, v roce 2019 zvolena ve 125 nejvlivnějších žen Česka v žebříčku Forbes.

Téma: "Společně, ne každá za sebe". Ženy dnes chtějí více, než dříve. A o příležitosti umí zabojovat. Někdy ale bojujeme zbytečně i mezi sebou navzájem. Každá známe tzv. mužskou solidaritu, ale v ženském světě si ji umíme vytvořit jen zřídka. A to je škoda. Podpořme se navzájem a společně máme větší šanci prosadit se. Posílíme ženský element v doposud mužském světě byznysu.

Ladislava Fialová, Managing Partner ve společnosti ALTRO Management Consultants s.r.o.

Téma: "Zdravé DNA týmu - základ úspěšné spolupráce". Přes 20 let pracuji v poradenství, stavěla jsem mnoho  týmů u klientů i svých vlastních. Ráda bych se  s účastnicemi podělila o své zkušenosti a praktické ukázky  s nastavením týmu a následné vzájemné spolupráci, která je klíčem k jeho  celkovému úspěchu a spokojenosti jedince v něm. Každý má v týmu svou roli, každý v něm zanechává svou stopu a je součástí soukolí.  Pokud je soukolí narušeno, ovlivňuje to nejen spolupráci, výkon, ale i motivaci celého týmu.