Skip to main content
aktualitaPozvánkaPraha 4

24.10.2023 Mentoring pro Prahu 4 s Janou Čertekovou 🗓 🗺

Naplánovaná událost aktualita Pozvánka Praha 4
Baby Office, s.r.o. Business centrum Zálesí Pod Višňovkou 1662/25, 140 00 Praha 4 – Krč Mapa

Jak udržet “pracovní” tempo na rodičovské?

 

Doporučuji si užít rodičovskou dovolenou podle svých představ a možností. Dětská hřiště, koutky, kavárničky a aktivity samozřejmě ano. Jako maminka se ale můžete zapojit i aktivně.

Jaké jsou možnosti?
- Pravidelná setkávání se zaměstnavatelem,
- Networking maminek i s dětmi,
- Mentoring,
- Dobrovolnictví,
- Možnost spolupráce na zajímavých projektech,
- Práce na částečný úvazek nebo pro jiného zaměstnavatele,
- Návštěvy výstav, veletrhů, konferencí,
- Naučit se říkat NE bez pocitu provinění,
- Nezapomínat na sociální sítě - Linkedin, Facebook, Instagram
- Mít správně napsaný/aktualizovaný životopis
- Setkání s inspirativními lidmi a navazování nových přátelství, budování osobního brandingu.... a hlavně najít si čas i pro sebe a své hobby

Sdílení zkušeností a rad je vždy obohacující. Pojďme se společně pobavit nad tím, jak si čas na RD zpříjemnit a co nového se můžeme naučit.

Těším se na Vás.

 

Jana Čerteková pracuje 19 let v mezinárodních společnostech. Jana nastartovala svoji profesionální kariéru jako manažerka pobočky společnosti zabývající se pronájmem skladů. V dalších letech zpracovávala faktury, vymáhala pohledávky, připravovala reporty pro vedení společnosti a vedla mezinárodní týmy. Stala se firemní ambasadorkou pro univerzity a také členkou v organizaci Business & Professional Women ČR. Mezi její koníčky patří osobní rozvoj, deskové hry, turistika a běh. Jana je pyšnou maminkou 4letého Pavlíka a během rodičovské dovolené byla aktivní ženou. Věnovala se mentoringu (AllFest, HR Days), dobrovolnictví (Olympijský festival, RunCzech závody, Olympijský běh, Billie Jean King Cup atd.), běhání s kočárky (strolleringu), networkingu maminek s dětmi i běhání (pražský a berlínský maraton v roce 2022). Janinou osobní značkou je úsměv a dobrá nálada za každé životní situace.