Skip to main content
aktualitaPozvánkaPraha 4

12.12.2023 Mentoring pro Prahu 4 s Lenkou Mrázovou 🗓 🗺

Naplánovaná událost aktualita Pozvánka Praha 4
Baby Office, s.r.o. Business centrum Zálesí Pod Višňovkou 1662/25, 140 00 Praha 4 – Krč Mapa

Tipy, které nám pomohou zvládnou náš den efektivněji

Během Adventu je náš nejhlubší čas, kdy jsme nejvíce stažené do sebe, potřebujeme odpočívat, mít v sobě klid. Jenže naše nastavení doby je zcela opačné - potkat co nejvíce lidí, party, obstarat dárky, nakoupit jídlo, péct a vařit, úklid všude doma, často úkoly v práci, co mají být dokončeny před Vánocemi.
=> jsme unavené, vyčerpané, neužíváme si náš čas.
Co tedy mohu udělat jinak, abych Vánoce zvládla, užila si a vykročila v dobré energii do nového roku.

Lenka Mrázová je leadership mentorka, byznys a týmová koučka, lektorka.
21 let ve špičkovém poradenském byznyse řídila týmy lidí zabývající se poskytováním služeb klientům v oblasti daňového poradenství, účetnictví a auditu. Nyní se už téměř 11 let věnuje osobnímu rozvoji a vede lídry a týmy k efektivnější komunikaci, pomáhá jim se dobře rozhodnout a zvládat změny.

Designuje a vede vlastní workshopy. Je mentorkou v programech na rozvoj talentovaných žen a sociálních inovací. Je členkou ACCA (Association of Certified Chartered Accountants), je akreditována jako Senior Practitioner v EMCC (European Mentoring and Coaching Council) jako individuální koučka a Practitioner jako týmová koučka.

Miluje lidi, dobré jídlo, čokoládu a cestování. Je nekonečná optimistka a filantrop ze srdce. Má tah na branku, velkou vnitřní efektivitu, rychle se orientuje v problému, má schopnost okamžitě tvořit záložní řešení a naslouchat, pojmenovat velmi obtížné věci. Propojuje lidi a nápady, má nadhled a vidí souvislosti. Kombinuje lidskost s výkonem a stále srší energií.
Více viz www.lenkamrazova.cz

Díky finanční podpoře Městské části Praha 4 mohou ženy z Prahy 4 setkání absolvovat zdarma.