Skip to main content
aktualita

12/2023 Děkujeme za Vaši podporu v roce 2023 a přejeme radostné svátky

Vážení přátelé,
přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a šťastné vykročení do nového roku. Užijte si poslední letošní dny s novinkami ze světa BPWCR. Těšíme se na další společný rok s Vámi.

Komunita Women’s Empowerment Principles (WEPs)

Setkání Ženy na křižovatce

8. prosince jsme s firmou GasNet oslavily 1. výročí signatářství WEPs.
Jsme rády, že jako ambasadorská organizace projektu WEPs pro Českou republiku, jsme mohly být u toho. Nejen my, ale i další členové komunity, která se kolem tohoto skvělého projektu UN Global Compact a UN WOMEN v ČR tvoří, jsme se dozvěděli mnoho zajímavého. Například, jak konkrétně GasNet přistoupil k realizaci principů a co jim realizace těchto kroků přinesla a výsledky výzkumu o plánování času a psychohygieně, které nám představila MUDr. Kateřina Cajthamlová.

„Diverzita není o počtu žen ve firmě. Je o tom, jak efektivně dokážeme zaměstnancům nastavit vhodné podmínky pro práci a osobní život. V GasNet se proto zaměřujeme na zlepšování těchto oblastí,“ řekla Erika Vorlová, členka vedení skupiny GasNet.

Publikem rezonovala výzva Jany Černouškové: "Pojďme každá z nás najít příležitost, kde vyzdvihneme profesionalitu nějaké další ženy v našem okolí."

Equal Pay Day 2024

Přípravy 15. ročníku Equal Pay Day jsou v plném proudu. Tentokrát konference ponese téma: PŘÍLEŽITOST a do konce roku můžete pořídit vstupenky za ceny Early Birds.

Vidíte v tom příležitost? Pojďte se k nám připojit:

Uložte si pozvánku 11. a 12. dubna 2024 do svých kalendářů, těšíme se na vás.
‼ A pozor!!! Přesunuly jsme event do všedních dní na čtvrtek a pátek tak, abychom nerušily vaše volnočasoprostory 😉