Skip to main content
Malé ženy - Future LeadersPozvánka

18.9. Future Leaders – mentoring pro malé ženy s Katkou Černou 🗓 🗺

Naplánovaná událost Malé ženy - Future Leaders Pozvánka
MEAT BEER Washingtonova 23 Praha 1 Mapa

ÚSPĚŠNÝ PROJEKT SPEED MENTORINGU PRO MALÉ ŽENY POKRAČUJE.

Jednou z metod, kterou BPWCR používá celoročně pro posilování postavení žen v práci a podnikání, je speed mentoring. Poprvé si letos vyzkoušely speed mentoring i malé ženy ve věku od 7 do 13 let v rámci desátého ročníku Equal Pay Day.

Pro velký zájem i potenciál jsme připravily další zajímavé setkání pro malé ženy...

KDY: Středa 18.9.2019 od 15 hod
KDE: MEAT BEER Washingtonova 23, Praha 1
CENA: pro dcery členek ZDARMA, pro ostatní 290 Kč

REGISTRACE

V roli mentorky se tentokrát představí Kateřina Černá. Kateřina je transformativní koučka specializující se na lidský potenciál, duševní zdraví - hlavně řešení otázek stresu, a vztahy. Pracuje s dětmi i dospělými. V minulosti pracovala v oblasti PR a komunikace jako manažerka oddělení pro tři země v největší maloobchodní společnosti v ČR. Pracovala zde také jako tisková mluvčí. Její pracovní portfolio zahrnuje krizovou komunikaci, management eventů, veřejné projevy, vztahy s médii, korporátní identitu a interní komunikaci. Má několikaletou zkušenost v prodeji a později také spoluvlastnila produkční společnost v showbusinessu. Její zkušenosti zahrnující vedení týmu, řešení problémů na pracovištích ve velkých korporacích, ale i v rodinných firmách. PR zkušenosti jsou velmi dobrým styčným bodem pro požadavky mnoha klientů ze sféry businessu. Kateřina pracuje s lidmi trpícími jakoukoliv formou zneužití. V současné chvíli se také soustředí na práci s onkologickými pacienty, s jejich rodinou nebo přáteli. Věnuje péči pedagogům, celým sborům, a dětem, aby tak školní rok nebyl pro obě strany tolik stresující. Pomáhá dětem i dospělým ve složitých životních situacích. Je zakladatelkou neziskové a všeobecně prospěšné organizace, the Human Potential Academy, z.s., která propaguje duševní zdraví. Vede projekt pro děti, nazvaný Star Team, ve kterém dětem osvětluje původ psychického zdraví a nemocí a pomáhá dětem z krizových situací všeho druhu. Spolupořádá mezinárodní konferenci Porozumění lidské mysli, webináře a semináře. Je transformativní koučkou certifikovanou prestižní SuperCoach Academy pana Michaela Neilla.

1. Co nás doma a ve škole učí o rozdílech pohlaví?

2. Jaké jsou zažité vzorce chování pro jedno či druhé pohlaví?

3. A jak nás to ovlivňuje při našem výběru vzdělání, koníčků a povolání?

4. A existuje vůbec úhel pohledu, ve kterém jsme si všichni rovni?

Na první tři otázky se bude Kateřina ptát malých žen, které na workshop přijdou. Na tu poslední by ráda našla odpověď společně s nimi. Ale jasné je jedno. Naše kostry se mohou lišit - rozpoznáme mužské kosti od ženských. Naše chemické nastavení je jednoznačně jiné, a to již od chromozomální úrovně. Nicméně naše těla, naše mozky, jsou jen nástroji, které rozhýbává mysl.

Bez vědomí, mysli, jsme jen prázdné schránky z masa a kostí. To, co nám vdechuje smysl do každé situace, která v našich životech nastane, To, co nás ponouká k činům, To, co nás inspiruje - TO je pro nás všechny stejné. Je to myšlenka. A myšlenka je vždy neutrální. Pouze my osobně ji můžeme nějak citově zabarvit. V tom je krása unikátnosti každého z nás. V tom je ta nádhera přínosu něčeho nového do světa kolem nás. A v tomto případě si nevybíráme, jaká myšlenka nás napadne. Myšlenka nemá stereotypy a nenapadá více ženy či muže. Jen naše zvyky, naše návyky a výchova vedou částečně k tomu, jakou myšlenkou se budeme uvnitř sebe zaobírat.
Transformativní koučování je tu pro všechny, kdo chtějí dosáhnout změny jednou pro vždy. A to ne díky návodům na život, ale díky otevření pomyslných dveří uvnitř naší mysli, které nám dovolí podívat se na věci jinak a uvědomit si, jak se věci mají pro mne. Porozuměním principů vědomí, myšlení a mysli jako takové, dojdou - malí i velcí, k porozumění fungování sebe sama. To nás osvobozuje od zažitých stereotypů a spatříme náš neomezený potenciál. Neomezený potenciál máme my všichni. Jediné, co ho limituje, je naše myšlení.