Skip to main content
aktualita

Zlatá koruna – TOP 20 finančních produktů postoupilo do finále!

Pomozte svému favoritovi k vítězství v Ceně veřejnosti Zlaté koruny

 

Odstartovalo finálové kolo Ceny veřejnosti Zlaté koruny, jejíž jsme odbornými partnerkami. 265 produktů získalo hlasy, 20 z nich postupuje do finále o nejoblíbenější finanční produkt roku. Hlasujte a vyhrajte hodnotné ceny.

Letos probíhá již 21. ročník soutěže Zlatá koruna, ve které se rozhoduje o těch nejlepších finančních produktech roku. Jejich kvalitu hodnotí Finanční akademie Zlaté koruny, ve které je více než 400 odborníků. Výsledky pak slouží jako cenný ukazatel reálné situace na finančním trhu. Akademici Zlaté koruny volí také Novinku roku a posuzují u finančních produktů podporu udržitelnosti v kategorii Zelená koruna.

Vedle odborného hodnocení Finanční akademie probíhají také dvě ankety nejoblíbenějších finančních produktů veřejným hlasováním - Cena veřejnosti a Cena podnikatelů. Cena podnikatelů je jednokolová, zatímco v Ceně veřejnosti musí produkty uspět ve dvou kolech. Během nominace (prvního kola) měla veřejnost možnost projevit svou podporu kterémukoliv aktuálně nabízenému
produktu. Dvacet produktů s nejvyšším počtem nominačních hlasů postupuje do druhého kola. Ve finálovém hlasování může každý znovu podpořit svého favorita z finálové dvacítky a pomoci mu k vítězství a zisku Zlaté, Stříbrné nebo Bronzové koruny.

Hlasovat ve veřejných anketách je možné do 15. května 2023, kdy končí i hlasování v Ceně podnikatelů, ve které soupeří produkty určené podnikatelům.