Skip to main content
aktualitaPozvánka

Ženy se spojují a podporují už více jak 90 let 🗓 🗺

By 12. 8. 202125 srpna, 2021No Comments
Naplánovaná událost aktualita Pozvánka
Kavárna ADRIA Mapa

Organizace BPW International slaví 91 let od svého založení a my v Business & Professional Women CR, protože jsme její součástí, slavíme také. 

Na čtvrtek 26. 8. od 17 hod jsme naplánovaly neformální setkání členek, firemních členů a příznivců naší organizace. Najdeme ve svých šatnících něco žlutého a sejdeme se v krásných prostorách pražské Kavárny Adria

Přijměte proto naše pozvání a připijme si na další úspěšný rok BPW International, která navazuje na odkaz české političky, senátorky a organizátorky československého a mezinárodního ženského hnutí Františky Plamínkové.

Oslava je pro nás skvělou příležitostí popovídat si o tom, jak velmi významná organizace BPW International je, jak funguje, povíme si více i o projektech, které po celém světě přispívají ke zlepšení postavení žen v práci i ve společnosti.

Dozvíme se také, co dělá a chystá naše organizace pro mladé ženy BPW Young International, kde máme také zástupkyni z řad našich členek.

Ale hlavně to bude zábava! Společně se rozloučíme s prázdninami a načerpáme pozitivní energii na krásné terase s jedinečným výhledem. A i kdyby pršelo, nám to nevadí – necháme si zatáhnout střechu a budeme pokračovat dál.

A protože slavíme výročí BPW, jejíž barva je žlutá, nezapomeňte na sebe něco ŽLUTÉHO! Fotografie a videa budeme sdílet pod hashtagem #BPWday, který propojí ženy celého světa, které neváhají poskytovat  svoje znalosti a dovednosti dalším ženám!

Přidejte se k nám, vždyť když se ženy spojí, dokáží neuvěřitelné věci.

Těšíme se na vás.

Registrovat se můžete ZDE

Fotografii pro nás nafotila dobroholka Lucie Faltýnková a její nové pohledy na Prahu můžete sledovat na Facebooku.