Skip to main content
aktualitanapsali-o-nasrozhovory členky

Ženy.cz: Módních značek s velikostí nad 44 je na českém a slovenském trhu minimum. Chceme to změnit

Katarína Krajčovičová je zakladatelkou projektu Xelle. Ten vytváří komunitu žen, které se chtějí cítit plné energie, radosti a krásy ve svém těle, ať je jeho velikost jakákoliv. Je také členkou BPWCR.

V rozhovoru pro ženy.cz představila Katarína Krajčovičová svůj projekt, jeho počátky a cíle a mimo jiné vyzdvihla i to, co jí dává členství v naší organizaci.
"Jako podnikatelce mi Business and Professional Women CR přináší možnost navázat nové kontakty a propojení. Zároveň je to však i profesionální růst, protože BPW směřuje své aktivity k podpoře žen v jejich ekonomické nezávislosti. Proto vítám každé klubové setkání, na kterém dochází ke sdílení know-how od ostatních členek a odbornic na nejrůznější oblasti. Lenka Šťastná se neustále snaží podporovat členky i tím, že prostřednictvím partnerství s jinými subjekty nám přináší různé výhody – jako vstupy na zajímavé akce. V neposlední řadě je to pak lidský přístup a podpora od Lenky. Před pár lety jsme se setkaly na jedné konferenci, kde mě inspirovala a povzbudila jako žena ženu, v tématech, která dnes skrze Xelle komunikuji. Vím, že díky Lence hodnoty jako soudržnost a podpora jsou v BPW autentické. A proto chci i nadále být tohoto součástí."

Celý článek čtěte ZDE