Skip to main content
aktualitaHR days 2019

Viera Černá:”Skoč, křídla roztáhneš cestou.”

Viera Černáu našich mentoringových stolů v rámci HR Days (23. a 24.10., Letňany) rozhodně nesmí chybět. Moc se těšíme na její téma: Uprostřed každého problému se nachází příležitost. Skoč, křídla roztáhneš cestou.

Je to dnes čím dál častější přístup k managementu lidí. Vzhledem k tomu, že žijeme v rychlé době a nemáme tolik času zkoumat procesy, je účinější raději udělat chybu a naučit se z toho postup, než předem dlouho zkoumat. 

Viera zastává pozici Jednatelky společnosti REDA Plzeň s.r.o. . V oboru  reklamy se pohybuje již 25 let. Víc jak 7 let byla členkou Top managmentu společnosti REDA a.s. a  jako obchodní ředitelka a marketingová koordinátorka řídila bussines na českém a slovenském trhu. REDA a.s,  je v 3D oboru úspěšná a je team-leader v ČR celých 27let . Aktivně se podílí na činnosti asociace POPAI Central Europe jako členka rady a garant sekce 3D. Rozšířila si obzory na mezinárodním poli v rámci studia Mezinárodních vztahů a tím si splnila svůj sen o získání vědomostí v této oblasti, která je dlouhodobě jejím koníčkem.

Ke kulatým stolům je možné se předem registrovat zde.

Máte již svou vstupenku na HR Days, které probíhají v rámci Profesia Days? Registrovat.