Skip to main content
aktualitaHR days 2019

Dvě mentorky v jedné hodině

Kateřina Nováková a Jana Čerteková se budou dělit o termín v 16 hodin, 23. 10. 2019. Výběr hned ze dvou témat najednou, a to během dvou dnů po celou provozní dobu HR Days.

Celkem 22 mentorek během dvou dní nelze jinak skloubit, než že budou vést kulatý stůl vždy dvě najednou. Což dává možnost vybrat si z toho pro Vás atraktivnějšího tématu.

U těchto dvou mentorek to bude velmi těžké.

Ing. Jana Čerteková pracuje 15 let v mezinárodních společnostech. Svoji profesionální kariéru nastartovala jako manažerka pobočky společnosti zabývající se pronájmem skladů. V dalších letech zpracovávala faktury, vymáhala pohledávky, připravovala reporty pro vedení společnosti, vedla tým atd. Stala se firemní ambasadorkou pro univerzity. Mezi její koníčky patří mentoring, klub českých turistů a deskové hry. Janinou osobní značkou je úsměv a dobrá nálada za každé životní situace. 

V tématu Přestaňte být hodní a buďte sami sebou bude mluvit o důležitosti asertivity a autenticity, což vede ke skvělým výsledkům.

Na druhou stranu Katka Nováková, jedna z našich nejmladších mentorek, bude mluvit o tom, jak vyjednávat a při tom nepřijít o nervy. Katka vedla naše zatím poslední Klubové setkání a její přehled o moderních způsobech komunikace je velmi inspirativní.

Více než 15 let se věnuje stavebnictví. Většinu času tráví v terénu, ať už na pozici technického dozoru investora nebo v rámci řízení výstavby. Vyjednávání se subdodavately, investory, klienty i komunikace a řízení lidí na stavbě i mimo ni je pro ní denním chlebem. Zároveň ji to vždy táhlo k psychologii. Propojením těchto dvou směrů s mnohaletým studiem improvizačního divadla vznikla firma Nandaru s.r.o., která pomáhá týmům i jednotlivcům dosáhnout svých cílů.

Věřím tomu, že žijeme v době, kdy máme možnost soustředit se nejen na výkon v práci, ale zároveň vést i spokojený život. Přijď si poslechnout více ke kulatému stolu.

Ke kulatým stolům je možné se předem registrovat zde.

Máte již svou vstupenku na HR Days, které probíhají v rámci Profesia Days? Registrovat.