Skip to main content
aktualita

Studijní program Akademie pro podnikatelky (AWE) v České republice!

By 1. 2. 20219 února, 2021No Comments

BPWCR se v České republice stala partnerem projektu Academy for Women Entrepreneurs (AWE). Tato Akademie pro podnikatelky, připravovaná společně s Velvyslanectvím USA, je on-line vzdělávací program vyvinutý Thunderbird School of Global Management, Arizona State University. Akademie nabídne během tří měsíců sérii 13 on-line workshopů v angličtině a navazující setkání s místními facilitátorkami, mentorkami a školitelkami. V závěrečné soutěži získá nejlepší projekt finanční podporu 50.000 Kč. Absolventky Akademie obdrží certifikát Thunderbird School of Global Management.

Akademie je určena začínajícím podnikatelkám nebo ženám s podnikatelským plánem. Cílí na ženy 25+ s důrazem na Ústecký, Karlovarský a Moravskoslezský kraj. Vítáme ale i přihlášky z dalších regionů a věkových skupin. Studium bude zahájeno v březnu, registraci spustíme v týdnu od 8. února 2021. Program je spolufinancován Velvyslanectvím USA, příspěvek účastnic bude symbolický.

V případě zájmu o Akademii se můžete připojit k naší facebookové skupině, kde se postupně dozvíte více podrobností. Případné zájemkyně se také mohou hlásit na e-mailové adrese: radka.labendz@bpwcr.cz

Leták ke stažení v PDF ZDE: AWE_POZVÁNKA DO PROJEKTU