Skip to main content
aktualitaPozvánka

18.2.2021 Mentoring s Kateřinou Fišerovou 🗓

By 26. 1. 202130 ledna, 2021No Comments
Naplánovaná událost aktualita Pozvánka

Milé dámy,

srdečně vás zveme na speciální online mentoring s Kateřinou Fišerovou, ředitelkou SmartSelling a.s., na téma Skutečné vztahy jako klíč k budoucnosti, který proběhne na platformě Zoom 18.2.2021 od 14:00.

"Chci Vám ukázat, jak porozumění podstatě vztahů změnilo můj život i firmu, obrátilo marketing vzhůru nohama a přineslo nám i klientům více užitku a radosti ze vztahů i spolu-práce."

O čem bude mentoring:

Máme v sobě spoustu zarytých představ, jaké by měly naše vztahy být, jak by měly vypadat, jak na nich máme pracovat podle toho, kdo s kým mluví: kouč – klient, soused – sousedka, zaměstnanec – šéf, klient – podnikatel, rodič – dítě. Většina představ je pak o tom, jak by se měl chovat ten druhý.

Miliony rolí a nálepek vytváří dojem, že je budování vztahů složité. Není. Ona samotná představa „budování“ je úplně mimo. Vytváření vztahů je pro nás totiž přirozená věc. Všichni to umíme. Jen jsme zapomněli, jak se to dělá...

Kateřina Fišerová:

Jsem ženou podnikatelkou, mentorkou, koučkou, filantropkou.

Přesto, že jsem generální ředitelkou SmartSelling a.s., majitelkou a zakladatelkou módní značky Ilka fashion a působím ve dvou neziskových organizacích: The Human potential academy a nadačním fondu Šťastné Česko, jsem především úplně obyčejným člověkem, kterému záleží na ostatních.

Mým životním záměrem je spojovat. Věnuji pozornost hledání toho, co máme společné, co nás spojuje. Učím sebe, své kolegy, klienty i přátele dívat se za osobní myšlenky, názory, přesvědčení. Opouštět subjektivní příběhy a vidět, co se opravdu děje.

To je pro mě jediná cesta ke skutečné změně společnosti. Je to způsob, jak žít v prostoru, ve kterém existují nekonečné možnosti a krásné vztahy bez námahy. V prostoru, ve kterém vzkvétají rodiny, firmy, neziskovky a celá společnost.

„Věřím, že pro Váš život jste tou nejmoudřejší a nejdůležitější bytostí Vy. Nepotřebujete se učit od jiných.“