Skip to main content
AWE AkademiePozvánka

Slavnostní zakončení Akademie pro začínající podnikatelky (AWE) 🗓

By 15. 5. 202229 května, 2022No Comments
Naplánovaná událost AWE Akademie Pozvánka

Závěr druhého ročníku akademie AWE je již za dveřmi. Několik měsíců usilovné práce našich studentek se blíží ke svému naplnění. Studentky aktivně studovaly prostřednictvím prestižního programu DreamBuilder, který byl vyvinut Thunderbird School of Global Management Arizonské státní univerzity.

Během pěti měsíců studentky prošly 13 online lekcí v angličtině, které doprovázely pravidelná týdenní setkávání s facilitátorkami, kterými jsou úspěšné podnikatelky a zároveň členky organizace Business & Professional Women CR. Těchto rolí se ujaly stejně jako v prvním ročníku Ingrid ŠůrováBohdana Goliášová a Lenka Daňková.

Studentky procházely nejen programem DreamBuilder, ale zároveň tvořily svůj podnikatelský plán, který je přiblíží k realizaci jejich podnikatelského snu.

Součástí tohoto celosvětového certifikovaného programu je také soutěž o nejlepší projekt, který získá odměnu 50 000 Kč. Do odborné poroty, která rozhodne o výsledku, zasedne Lenka Šťastná, prezidentka Business & Professional Women CR, Jana Matoušková, viceprezidentka Business & Professional Women CR a odbornice na controlling, Ivana Šedivá, byznys koučka a konzultantka, Tereza De Bardi, ředitelka v oddělení poradenských služeb společnosti Deloitte a v roli předsedkyně poroty Andrea Ferancová Bartoňová, zakládající partnerka Espira Investments.

Závěrečné slavnostní předání certifikátů pro úspěšné absolventky proběhne v pátek 10. 6. 2022 od 15 hod. v úžasných prostorách Rezidence Velvyslance USA v Praze v Petschkově vile, kde nám zároveň porota prozradí jména vítězek v soutěži o nejlepší projekt. Prezentace projektů proběhne na stejném místě během dopoledne.

Celá slavnostní akce je pro uzavřenou společnost a na pozvání.