Skip to main content
AWE Akademie

Sdílení je péče

By 5. 5. 2021No Comments

Čas na učení je v každém projektu omezený. Jaký klíč použít ke správnému učení a zapamatování? Efektivita a pár triků, které pomohou si zapamatovat déle, než navždy 😉 

1/ Tištěné materiály

Práce s tištěnými materiály je více interaktivní a nebudou Vás rozptylovat další “důležité” aplikace na počítači. Navíc můžete používat zvýrazňovače, kreslit si myšlenkové mapy a klíčová slova a dopisovat si spoustu svých vlastních nápadů. Podělte se na FB skupině o tom, co Vám nejvíc pomáhá “si pamatovat”.

2/ Paměť a plynulost 

Podle křivky zapomínání máte šanci si zapamatovat až 80 % informací pouze tehdy, pokud si je zopakujete do 24 hodin po učení. Navíc prý hodně pomáhá, zkoušet se(be) průběžnými testy. Zvyšuje šanci uspět až o 50 %! Nechcete nám do skupiny nasdílet nějaké cvičné otázky pro ostatní studující? 

3/ Sdílejme 

Úspěch projektu tkví ve sdílení informací a síle komunity, která kolem toho vzniká. O studijním plánu a rozložení v čase asi ani nemusíme hovořit, ale opakování je matka moudrosti 😉 Největší devízou Akademie AWE jsou právě doprovodné a sdílené aktivity, které děláme společně s mentorkami a facilitátorkami - členkami organizace BPWCR. Ptejme se, sdílejme, pomáhejme si. Protože nejvíc při učení funguje zapojení více smyslů

Ingrid Šůrová

Bohdana Goliášová

Lenka Daňková

"Správná podnikatelka dotahuje své vize a cíle do konce. Důležité je umět se zakousnout, zabrat a nevzdat se, i když to někdy není lehké. Věřím, že v letošním kurzu máme právě takové podnikatelky a že všechny kurz AWE dotáhnou do úspěšného konce a tím postaví další základní pilíř svému podnikání." Dodává Lenka Daňková.

Jdeme pomalu do finále! Držíme Vám pěsti a sledujeme Vaše úspěchy!

Tým a členky BPWCR 😉

#AWEnergized    #AWEinCzechia