Skip to main content
AWE Akademie

Program AWE 2024

By 25. 6. 202427 června, 2024No Comments

Zahájení Akademie

Čtvrtý ročník Akademie pro začínající podnikatelky v České republice, který pořádáme ve spolupráci s Velvyslanectvím USA v ČR, zahájíme v září 2024. Protože dbáme na diverzitu studentek, proběhne úvodní setkání online, abychom usnadnily účast studentkám z regionů.

Slavnostní zahájení akademie proběhne 17. 9. 2024 online  od 17:30 za přítomnosti zástupce Velvyslanectví USA v ČR. 

Úvodní setkání se zaměří především na informace o studijních setkáních a na používání informačního systému, který zajišťuje, že všechny studentky obdrží potřebné informace včas a v nejlepší kvalitě. Také se seznámíme se spolužačkami a facilitátorkami.

Dreambuilder

Dreambuilder je interaktivní studijní program v angličtině (případně ve španělštině). Program obsahuje 13 modulů, ve kterých se naučíte dovednosti a znalosti potřebné k zahájení nebo rozvoji vlastního podnikání.

Studium v programu Dreambuilder probíhá online dle vlastních časových možností. Jeden modul zabere okolo 2,5 času. Studium doporučujeme rovnoměrně rozvrhnout, tak že se každý týden budete věnovat jednomu modulu.

Studijní setkání

Každý týden probíhají  online studijní setkání studentek a facilitátorek. Každé setkání je zaměřené dle jednoho z modulů programu Dreambuilder.

Pravidelná studijní setkání budou probíhat každé úterý 24. 9. - 10. 12. 2024 vždy od 17:30 do 19:30

Předběžný plán práce s jednotlivými moduly:

Workshopy

Součástí studia jsou také workshopy s expertkami z nejrůznějších oborů. Studentky čekají workshopy na témata:

Jak nastartovat podnikáním 🚀s Lucií Krausovou
Právo v podnikání ⚖️ s Jitkou Kadlčíkovou
Marketingová kouzla 🪄 s Julií Válkovou

Publicita

Naším mediálním partnerem je webový portál akcnizeny.com, který pravidelně zveřejňuje příběhy studentek a absolventek Akademie pro začínající podnikatelky. Inspirujte se. Další příběh může být ten Váš.

Soutěž o nejlepší projekt

Úspěšné absolventky Akademie získávají možnost zúčastnit se soutěže o nejlepší projekt. Podmínkou pro účast jsou dokončené všechny moduly Dreambuilder a přihláška do soutěže. Více informací se studentky dozví včas v průběhu programu.

Vybrané podnikatelky budou mít šanci prezetovat své projekty naživo před odbornou porotou a získat tak cennou zpětnou vazbu. Na tři nejlepší projekty čekají hodnocené ceny.

Soutěž o nejlepší projekt proběhne 23. 1. 2025 (dopoledne)

 

Slavnostní předávání diplomů

Všem úspěšným absolventkám budeme předávat diplomy o úspěšném absolvování čtvrtého ročníku Akademie pro začínající podnikatelky a Diplom o dokončení programu Dreambuilder od Thunderbird School of Global Management Arizonské státní univerzity.

Slavnostní předávání probíhá v Rezidenci Velvyslance USA v Praze a uskuteční se 23. 1. 2025 (odpoledne).