Skip to main content
aktualitaAWE Akademie

Příjem přihlášek do 3. ročníku AWE

By 4. 1. 202326 ledna, 2023No Comments

Příjem přihlášek do 3. ročníku úspěšného projektu Akademie pro začínající podnikatelky - Academy for Women Entrepreneurs (ve zkratce AWE) v Čechách je v plném proudu. Uzávěrka přihlášek je 10.2.2023. Vybráno bude 45 žen.

První ročník AWE v ČR byl hodnocen jako jeden z nejúspěšnějších ze všech zapojených zemí. Akademii dokončilo 96 % všech studentek.

AWE před třemi lety iniciovala americká vláda. V roce 2021 se studijní programy AWE objevily ve více než 75 zemích a otevřou tak cestu podnikání pro 70 000 žen! Business & Professional Women CR (BPWCR) byla vybrána jako jediná organizace, která tento projekt realizuje v České republice za podpory Velvyslanectví USA v ČR.

Program AWE byl vyvinut s cílem posílit ženy na celém světě, aby naplnily svůj ekonomický potenciál, vytvářet  podmínky pro zvýšení stability, bezpečnosti a prosperity pro všechny.

DREAMBUILDER aneb Jak probíhá studium

Akademie AWE je certifikovaný vzdělávací projekt, určený začínajícím podnikatelkám nebo ženám s podnikatelským plánem. Studium je založeno na programu DreamBuilder, vyvinutém prestižní Thunderbird School of Global Management Arizonské státní univerzity. Během šesti měsíců (leden až červen) na účastnice čeká 13 online lekcí v angličtině, které doprovází pravidelné týdenní setkávání s lokálními facilitátorkami.

Úspěšné absolventky programu získají certifikát zmíněné prestižní americké instituce.