Skip to main content
aktualitaWomen's FINdependence

Portu na Women’s FINdependence day

By 21. 7. 202229 září, 2023No Comments

Panelovou diskuzi pro ženy, které hledají svou finanční nezávislost odstartuje Portu, hlavní partner naší Oslavy. Portu je zde pro všechny, kdo hledají lepší místo pro své peníze.

Kouněte na web Portu www.portu.cz , my jsme pro vás připravily malou ochutnávku níže

Díky své dostupnosti a flexibilitě je Portu vhodné pro širokou veřejnost – bez ohledu na výši bohatství nebo odborné znalosti. Portu najde ideální plán pro každého.

Portu je první online investiční platforma svého druhu v Česku.  S Portu budete mít investování ve svých rukou, přitom neustále pod dohledem profesionálů. Portu se zaměřuje na nízkonákladové a zároveň diverzifikované investice, především do burzovně obchodovaných fondů (ETF). Jak podílové fondy, tak ETF drží portfolia akcií, dluhopisů, komodit nebo jiných aktiv.

Na rozdíl od podílových fondů, kde si investor kupuje podílový list daného fondu a svěřuje tak své peníze manažerovi fondu, při investici do Portu kupuje investor přímo jednotlivé ETF, které jsou obchodované na burze stejně jako například akcie, a jejich cena tak v průběhu dne kolísá. Portu se stará pouze o vhodný výběr jednotlivých ETF a jejich složení do portfolia přímo pro vás, stará se tedy o správu vašich financí.

Chcete vědět více? Máte otázky? Přijďte na naši Oslavu výročí 92 let založení Business Professional Women a v rámci Women’s FINdependence day se ptejte přímo Portu na to, co vás zajímá.

Více info a registrace na Oslavu zde. Women's FINdependence day