Již pátým rokem získala advokátní kancelář WOLF THEISS prestižní umístění v žebříčku European Women in Business Law Awards. Tento žebříček oceňuje advokátní kanceláře, které výrazně podporují ženy právničky v jejich praxi, a to například prostřednictvím vhodné kombinace pracovního a rodinného života, akcí umožňujících odborná setkávání právniček nebo nabízením nejrůznějších pracovních příležitostí v právním odvětví. Za advokátní kancelář WOLF THEISS přebraly ceny v Londýně Eva Fischer (partnerka), Katrin Stauber (seniorní advokátka) a Anna Diblíková (advokátka).

Ve čtvrtek 18. června 2015 se v londýnském Grosvenor House Hotelu na Park Lane konal pátý ročník předávání cen Euromoney Legal Media Group European Women in Business Law Awards. Vedle velkých jmen, jako jsou Allen & Overy a White & Case, se advokátní kancelář WOLF THEISS umístila v žebříčku hned třikrát, a to v kategorii Nejlepší advokátní kancelář podporující kariérní rozvoj žen advokátek v Rakousku, Chorvatsku a Rumunsku.

Pražská kancelář WOLF THEISS, kde má danou iniciativu na starost advokátka Anna Diblíková (na snímku zcela vpravo), se letos soutěže účastnila poprvé a hned se jí úspěšně podařilo zařadit mezi šest nominovaných kanceláří (Bird & Bird, DLA Piper, Glatzová & Co., PRK Partners a White & Case).

WT_prize

Kancelář WOLF THEISS se ve svém podání zaměřila především na projekty kombinující advokátní praxi s mateřskou dovolenou, aktivní podporu juniorních advokátek a koncipientek při vedení vlastních marketingových a business development projektů (především v oblasti pracovního práva a TMT), včetně pořádání seminářů pro odbornou veřejnost či publikační činnosti. Pražská kancelář WOLF THEISS rovněž navázala spolupráci s organizací Ženy s.r.o., jejímž členkám poskytuje pro bono advokátní služby a s organizací Business & Professional Women sdružující ženy podnikatelky a manažerky na všech úrovních a podporuje jejich ekonomickou nezávislost.

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště