Skip to main content
aktualitaHR Days 2021

Mirka Čejková: Jak slova řídí náš život

Mentorka: Mirka Čejková

Téma: Jak slova řídí náš život

Mentoring: 6.10.2021   12:30 - 13:30

Inspiruje firmy k inovativnímu přístupu i v nevýrobních oblastech. 20 let zkušeností s rozvojem týmů a jednotlivců. Je vyhledávanou mentorkou strategické komunikace. Klienti oceňují její otevřenost, věcnost, empatii a praktické výsledky. Využíváním možností VR/AR posunuje firemní komunikaci v souladu s moderními světovými trendy, zvyšuje obchodní atraktivitu produktů a efektivitu marketingových strategií.

Jak slova řídí náš život

Každý člověk má v životě moment, kdy po něčem touží a zároveň pochybuje, zda toho může dosáhnout. Lišíme se jen tím, kdy ten moment přijde a jak jsme vybaveni ho zvládnout. Obavy, paniku a stres vyvolávají myšlenky. Zajímá vás jak je uzdravit a jak s tím souvisí slova? Pozvu vás do prostoru "za slovy", kde najdeme to, co doopravdy chceme.

 

BPWCR je dlouholetou váženou partnerkou profesního veletrhu HR DAYS. Naše mentoringová zóna patří k nejvyhledávanějším. Je nám velkou ctí, že Vás i letos můžeme pozvat k mentoringovým stolům. Přijďte si popovídat nejen s HR profesionály na různá témata.