Máme velikou radost. V hojném počtu se sešly kariérní poradkyně a vysokoškolské pedagožky na setkání projektu, které se konalo 12. září na VŠE.

Diskuse a příspěvky byly zajímavé, přišly mezi nás i ženy-zrcadla, Venda Vaníčková, Lenka Kousková, Jana Černoušková (dříve Klampflová) a farmářka z Prahy (a z Jeseníků) Iveta Svobodová. Přivítaly jsme i studentky posledních ročníků, které hovořily o svých diplomových pracech, týkajících se žen a jejich postavení.

Měly jsme možnost se i občerstvit, program byl přeci jen dlouhý a zajímavý. Představily jsme jak web projektu, který mohou velmi dobře využívat pávě kariérní poradci a VŠ pedagogové, tak Zprávu o ženách. Velmi detailní a ucelený report, jeden z výstupů projektu, který má v naší cílové skupině velký ohlas. Připravujeme překlad dokumentu a těšíme se, až jej budeme moct představit v české verzi. V anglické je k dispozici zde.

Děkujeme všem účastnicím za jejich zpětnou vazbu, které si velmi vážíme, a která nám pomáhá v tom, abychom projekty i nadále vedly přínosným směrem.

_DSC9335

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště