Skip to main content
aktualita

TEDxPragueWomen 2016: Nejvyšší čas

By 2. 10. 2016No Comments

TEDx2

28. říjen v 17:00–21:00,   La Fabrika - Slévárna /Studio 2/

Jsme hrdé, že jsme se staly partnery TEDxPragueWomen 2016.

 

TEDxPragueWomen 2016 je půldenní setkání věnované ženám, jejich úspěchům, pádům a postavení ve společnosti, které se paralelně koná s globální konferencí TEDWomen 2016.

Letos si budeme povídat na téma „Nejvyšší čas“ - „It’s about time“. Zprostředkujeme vám příběhy mnoha zajímavých žen, budeme se inspirovat, povídat si o čase a online se propojíme s globální konferencí v San Franscisku.

Letošní TEDxPragueWomen 2016 je již třetí TEDxWomen akcí uspořádanou v Praze. Na našich setkáních jste se mohli potkat například s českou architektkou navrhující mrakodrapy Evou Le Peutrec, medičkou bojující proti rakovině a zakladatelkou neziskové organizace Loono Kateřinou Vackovou, anebo třeba s renomovanou patoložkou a badatelkou Jaroslavou Duškovou.

Řečnice:
Barbora Chuecos: manažerka, která vede více než 15 let české zastoupení americké kosmetické firmy Mary Kay, a především matka dítěte trpícího autismem. Barbora věří, že vše, co se nám děje, se děje pro naše dobro.

Lina Khalifeh: jordánská cvičitelka sebeobrany, která vyškolila více než 12 tisíc žen. Lina si jde tvrdě na svým a bojuje za myšlenku, že i žena na Středním východě si zaslouží respekt jako kdekoli jinde.

Markéta "Peggy" Marvanová: jediná pražská messengerka a především mladá žena, která se před pěti lety rozhodla, že bude jezdit extrémní závody na kole. Peggy má za sebou nejdelší a nezabezpečený závod pro horská hora v severní Americe - závodu se zúčastnila jako nejmladší účastnice a žena vůbec. Díky tomu si tak Peggy uvědomuje, že pro ni neexistují slova „to nejde“.

Edita Berková: matka dvou dětí, která přišla s myšlenkou „mateřství v pohybu“. V čele se stovkami akčních maminek inspiruje k prožití mateřské dovolené aktivně a s úsměvem. Edita je trenérka motivace a změny a je živým symbolem počátečních písmen svého jména – Energie, Dynamiky, Inspirace, Tvoření a Akce.

Další řečnice představíme již brzy.

Součástí večera je občerstvení, které je v ceně vstupenky.
Cena vstupenky činí 650 Kč

Vstupenky k zakoupení na http://www.tedxprague.cz/udalosti

Více informací na www.tedxprague.cz