Skip to main content
aktualitaHR days 2022

Lucie Königová: Vyhoření. Jak najít zpátky radost a rovnováhu

Mentorka: Lucie Königová

Téma: Vyhoření. Jak najít zpátky radost a rovnováhu

Mentoring: 12.10.2022   11:15 - 12:15

Lucie Königová je autorka knih (Ne)Gramotný rodič, jež vyšla v roce 2015, a Cesta zpátky k sobě, která je knižní novinkou. Je zakladatelka Life Academy a Školy celostního koučinku. Vede tým koučů a průvodců na životních cestách. Kromě lektorské a supervizní činnosti je i mentorka, transformační koučka a milující máma dvou dospělých dětí, láskyplná manželka a žena, jejíž životní vášeň je práce na sobě a rozvoj potenciálu člověka v osobní i profesní oblasti. Pomáhá lidem na jejich životních cestách žít vědomě, kvalitně, tvořit harmonické vztahy a prožívat hloubku a smysl v každém dni.

Vyhoření. Jak najít zpátky radost a rovnováhu

I když toužíme po vnitřním klidu, prožívání radosti a pocitu naplnění, často se nám to nedaří. Denně jsme ve vlivu našeho okolí a napojeni primárně na jeho potřeby. Naplňujeme očekávání rodiny, dětí, partnera, zaměstnavatele apod. Jsme zavaleni úkoly, povinnostmi a snažíme se vše zvládnout a všem vyhovět. Tvoříme si tím další tlak i sami na sebe. Snažíme se obstát a neselhat. Vytoužený klid a pohoda jsou stále v nedohlednu, protože sami sebe upozaďujeme.

Z tohoto začarovaného kruhu je potřeba se vysvobodit. Postupně se vrátit sami k sobě a do svého každodenního života vnést opět radost a rovnováhu.

U mentoringového stolu bych se s vámi ráda podělila nejen o svůj příběh, ale především o své zkušenosti z dlouholeté konzultační praxe, kde toto téma s klienty velmi často řeším. Dozvíte se, co je nejčastější příčinou a jak s tím začít efektivně pracovat. Předám vám osvědčené praktické pomůcky a techniky, které vás povedou krok za krokem na cestě zpátky k vnitřní radosti, harmonii a přinesou vám do vašeho každodenního života spokojenost a novou energii. Těším se na osobní setkání a společné sdílení, Lucie

 

BPWCR je dlouholetou váženou partnerkou profesního veletrhu HR DAYS. Naše mentoringová zóna patří k nejvyhledávanějším. Je nám velkou ctí, že Vás i letos můžeme pozvat k mentoringovým stolům. Přijďte si popovídat nejen s HR profesionály na různá témata.