Skip to main content
aktualitaHR days 2022

Lucia Petrovičová: Vlna digitalizace a jak na ní naskočit

Mentorka: Lucia Petrovičová

Téma: Vlna digitalizace a jak na ní naskočit

Mentoring: 13.10.2022   10:45 - 11:45

Lucia je pozitivní profesionálka neustále hledající možnosti řešení. Má životní postoj, který říká: "Kde je problém, tam je příležitost." Obrovský příval energie získává při možnosti hledat koncepční řešení, která jsou funkční pro business a přinášejí radost.

"Oblast rozvoje je jednou z velmi důležitých oblastí ve společnosti, dovolím si říct i klíčových. Doba se mění, technologie posouvají business neustále dopředu a stejně tak, se musíme posouvat my."

Vlna digitalizace a jak na ní naskočit

Vnitřní nastavení, že vše má minimálně jedno skvělé řešení a nadšení do zjednodušování procesů, během více než 11ti leté praxe na různých HR pozicích, umožnilo Lucii participovat na různých projektech. V kombinaci s koučovacími, interpretačními dovednostmi a schopností strategického propojení se zaměřením na business, bylo jen otázkou času, kdy dojde k naprostému propadnutí oblasti digitalizace. Digitalizace, která jde ruku v ruce s rozvojem a neustálým posouváním našich znalostí.
Pojem digitalizace je hojně skloňován ve většině korporací či firem. Co znamená Digitální Mindset a jak se dá využít v každodenním životě? Jak jej můžeme udělat součástí naší pozice? Jakým způsobem dokáže ovlivnit vzdělávání ve společnosti? Svezte se na digitální vlně, tentokrát u kulatého stolu😊

 

BPWCR je dlouholetou váženou partnerkou profesního veletrhu HR DAYS. Naše mentoringová zóna patří k nejvyhledávanějším. Je nám velkou ctí, že Vás i letos můžeme pozvat k mentoringovým stolům. Přijďte si popovídat nejen s HR profesionály na různá témata.