Skip to main content
aktualita

Letní tábor s angličtinou

Letní tábor s angličtinou

Tábor „Hello prázdniny“ je pro všechny správné holky a kluky do 16 let, kteří se nebojí her, soutěží, výletů, noční stezky odvahy, horské přírody a přitom se chtějí zlepšit v angličtině. Zní to skoro neuvěřitelně, ale tohle všechno můžete s námi stihnout!

Každý den dopoledne na vás čeká:

• 4 hodiny intenzívní výuka angličtiny formou her odpovídajících věku dětí s českými lektory a s rodilými mluvčími - letos se na vás těší Joanna, Mads a Robert! Program bude zaměřen zejména na konverzaci. Máme připraveno mnoho zajímavých materiálů, prezentací, filmů, písniček a pracovní sešit pro každého z vás. V každé skupině bude český i zahraniční lektor, pro které je výuka v první řadě koníčkem a vědí, jak zařídit, abyste se s angličtinou dokázali smát a bavit, aby angličtina byla hrou. Pracovat se bude ve skupinkách – oddílech ca 10ti členných, dle věku a znalostí účastníků.

Program zájmových aktivit:

Během odpoledne a večera na vás čekají celotáborové hry, soutěže, workshopy, táboráky, diskotéka, výlety včetně výletu na Sněžku, zajdeme si i na bobovou dráhu do centra Pece pod Sněžkou. Pracovat se bude ve skupinkách, oddílech i všichni společně.

Čím je náš tábor výjimečný?

Uvědomujeme si, že

• o prázdninách touží všechny holky a kluci v první řadě potom, aby si odpočali od běžné rutiny ve škole, aby prožili nové neobvyklé zážitky a bavili se

• dva měsíce prázdnin jsou dost dlouhé nato, aby si naše děti zasloužily alespoň jeden speciální program, který jim umožní zažít něco neobvyklého, něco nového je naučí, umožní jim navázat nová přátelství, navštívit neznámá místa…

• naučit se dobře cizí jazyk je dřina a i děti k tomu potřebují dostatek motivace. Jinak je to nebaví. Naším cílem je děti přirozeně motivovat k výuce angličtiny, zlepšit jejich zejména konverzační schopnosti, umožnit jim kontakt s rodilými mluvčími a nadchnout je k další práci.

S ohledem na všechny uvedené skutečnosti jsme s nejvyšší pečlivostí připravili táborový program, který v sobě přirozenou formou snoubí ,učení‘, ozdravný pobyt v přírodě i ,požadovanou‘ zábavu.

Zajímavá a hravá forma výuky angličtiny, neformální konverzace v průběhu celého dne, poznávání jiných kultur, hry, soutěže, pohyb v přírodě i nezapomenutelné okamžiky - to vše bude pro Vaše děti a mládež mimořádným přínosem.

Místo konání:

Krkonoše - Pec pod Sněžkou – Penzion U Veselých

Penzion leží v krásném prostředí Pece pod Sněžkou - Velké Úpy, má k dispozici společenskou místnost pro případ nepříznivého počasí, místnosti vhodné a příjemné pro výuku, okolí je vhodné pro pohyb mládeže a dětí, od silnice je vzdálen cca 200m. Penzion byl v roce 2009-10 zásadně zrekonstruován, všechny pokoje jsou velmi útulné a vybaveny vlastní koupelnou. Více informací o ubytování najdete na: www.veselypenzion.cz

Termíny konání: 11.-18.července 2015 (od soboty do soboty)

Doprava: na vlastní náklady lektorů i dětí - individuální

Cena: 4800,-Kč / 1 osobu. Studenti našich kurzů, členové BPW ČR, a ti, co se našeho tábora již zúčastnili, mají nárok na slevu ve výši 250,- Kč z výše uvedené ceny, konečná cena je tedy 4.550,-Kč.

V ceně je zahrnuto kvalitní ubytování s plnou penzí a se svačinami, výuka, učební pomůcky a materiály, ceny do soutěží, pro každého 1x jízdenka lanovkou z Velké Úpy na Portážky (při výletu na Sněžku), 1x jízda na bobové dráze.

Způsob placení: po potvrzení přihlášky hotově nebo převodem na účet OKA uvedený na přihlášce do 14 dní.

V případě nemoci dítěte na základě předložení potvrzení od lékaře vracíme 50% z ceny, nebo je možné poslat za dítě náhradníka

Přihlášky: zasílejte mailem (ke stažení na našich webových stránkách www.oko-centrum.cz) nebo poštou na adresu centra OKO obratem, počet je max. 30 účastníků. Přihlášeným účastníkům zašleme obratem popis cesty a další detailní informace spojené s táborem.

Pro bližší informace volejte: Jitka Bartošová – 777 900 818, 491 514 814

 

prazdniny_aj1