Milé ženy,

děkuji za milé emaily, které jsem od některých z Vás dostala. Stejně jako Vy píšete, že jste na úterním setkání získaly množství inspirace a energie, věřte, že já to mám úplně stejně. 

Mnoho myšlenek, které jste v úterý říkaly mne zaujaly a ráda bych se s Vámi o ně podělila.

Vytvořila jsem tak z Vašich citací DOKONALÉ POSELSTVÍ, použijte si přesně tu část,  kterou aktuálně potřebujete a hlavně věřte, že v tom prostě nejste samy.

Lenka Kouskova

Dokonalost rovná se konečná...nechci být na sebe už tak přísná...prostě už nemůžu víc dávat...každá žena je dokonalá...už nechci být na posledním místě...stále si něco dokazuji, stále někomu něco dokazuji...dokonalá žena je ta, která přijme svou nedokonalost...chytrá, krásná, uvařeno, uklizeno, vyžehleno...dokonalá je ta, která neztratí sebe sama...každá jsme dokonalá, jen se tak necítíme...intenzívní mateřství, je to ta správná cesta?...dokonalá žena je každá, která se nehroutí...každá žena vnímá dokonalost jinak...jeden den je dokonalý, druhý ne...dokonalá žena je nebezpečný mýtus - každý den, který přežiju a neřvu na své děti je dokonalý...dokonalá žena, pro koho?...dokonalá žena -být prostě tady a teď...dokonalá žena neexistuje...

Nevím jak Vy, ale já již slovo DOKONALÁ vymazala ze svého slovníku. Já prostě chci jen být...být vnitřně spokojená sama se sebou, být tady a teď. 

Krásné léto, Lenka

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště