Skip to main content
aktualitaHR Days 2021

Klára Lichá: PROPOUŠTÍME! Jak komunikovat změnu profesionálně, citlivě a společensky odpovědně?

Mentorka: Klára Lichá

Téma: PROPOUŠTÍME! Jak komunikovat změnu profesionálně, citlivě a společensky odpovědně?

Mentoring: 6.10.2021   13:45 - 14:45

Klára na počátku kariéry pracovala v oblasti komunikace, médií, marketingu a reklamy v nadnárodních společnostech. Od roku 2000 se věnuje oblasti lidských zdrojů, nejprve jako personalistka středně velké společnosti a poté jako Senior Consultant v mezinárodní společnosti Adecco/Lee Hecht Harrison se specializací na řízení změny, outplacement a kariérové poradenství. Zde dostala příležitost učit se od nejlepších na světě v oboru outplacementu a pracovat na velkých restrukturalizačních projektech v ČR a na Slovensku napříč různými oblastmi průmyslu od farmacie, obchodních řetězců, výrobních firem po banky, pojišťovny, IT společnosti. V květnu 2011 založila poradenskou společnost CHANGERINE s.r.o., která je primárně zaměřena na pomoc firmám i jednotlivcům se zvládáním dopadů organizačních změn. Ve volném čase Kláru najdete na tenisových kurtech, v některém divadle (nejčastěji v Dejvickém), na koncertě vážné hudby nebo na venkově v malebném Novém Městě nad Metují.

PROPOUŠTÍME! Jak komunikovat změnu profesionálně, citlivě a společensky odpovědně?

„Byla jsem mezi prvními, kdo měl příležitost v České republice a na Slovensku službu outplacement realizovat. Baví mě projekty rozsáhlých propouštění, kdy velmi záleží na tom, jak se změna provede, jak jsou na ni připraveni manažeři a jak je pevný plán komunikace. To má totiž přímý dopad na renomé firmy. Přestože propouštění přináší situace plné emocí a negativních zpráv, dá se to provést profesionálně, citlivě, s respektem ke všem lidem dotčeným změnou a zároveň společensky odpovědně. O svoje zkušenosti bych se s Vámi ráda podělila při našem setkání. Těším se na Vás."

 

BPWCR je dlouholetou váženou partnerkou profesního veletrhu HR DAYS. Naše mentoringová zóna patří k nejvyhledávanějším. Je nám velkou ctí, že Vás i letos můžeme pozvat k mentoringovým stolům. Přijďte si popovídat nejen s HR profesionály na různá témata.