Skip to main content
aktualitaBlogEqual Pay Day

Jedna minuta prý stačí k lásce na první pohled a z toho jen několik vteřin, kdy můžete na druhou osobu zapůsobit

By 6. 12. 2017No Comments

Jedna minuta jako zkouška sirén, každou první středu v měsíci z tlampačů míru.
Jedna minuta elevator speech, jako prezentace sebe ve výtahu. Představení celého vašeho nejlepšího já za 60 vteřin.
Jedna minuta k pokornému uctění památky zesnulého.
Jedna minuta prý stačí k lásce na první pohled a z toho jen několik vteřin, kdy můžete na druhou osobu zapůsobit chemickou reakcí a vzbudit vzájemné sympatie.

Jedna minuta zdržení, jedna minuta navíc, o jednu minutu dříve…

60 je jenom číslo. Jednička také. Když budeme chtít, najdeme v životě spoustu symboliky a propojených věcí. Když ale chtít nebudeme, tak kolem nás jen bezvýznamně proplují.

60+minut trvá kulatý stůl při setkání mentorky a účastnic na konferenci Equal Pay Day. No jo, určitě si říkáte, už zase ta konference! To je tak účelové 🙂

Je i není. Za jednu vteřinu se může změnit váš život v konec ve zmuchlané kapotě auta, stejně tak může za 60 vteřin váš život nabrat jiný směr, když informace, kterou dostanete zaklapne do vašeho života jako puzzle. Zíráte na to a nestačí vám ani 60 minut na to, abyste to celé uchopili…. ale nevadí.

Takové věci se dějí. A dějí se z nějakého důvodu každý rok právě na této akci. Jeden prostor, jeden čas, jedna energie všech těch vás.

O čase, který věnujeme jen sami sobě si rozhodujeme jen my sami.

Třeba ho zrovna strávíme u kulatého stolu spolu.
ps: Jen jsem se tak zamyslela o čase, který je nám přidělen, když jsem dnešní středu poslouchala sirénu na balkoně v zimě, nehnutě a oddaně, očištěna od všech myšlenek a věnovala ji jen sama sobě.

Helena

 

Z blogu D©broholka