Skip to main content
aktualitaAnchors for the Future

Harmonický projekt Anchors for the Future

Velmi harmonický projekt Anchors for the Future odstartoval na začátku období pandemie na jaře 2020 a měl by trvat 2 roky. Měl začít úvodním setkáním v Polsku, ale březen 2020 způsobil velkou změnu pro 10 pracujících lidí ze 4 zapojených evropských zemí, Polska, Španělska, České republiky a Portugalska.

Sociální vzdálenost a žádná možnost setkat se osobně a prodiskutovat budoucí plány způsobily, že se skupina každý měsíc spojila online a začala krok za krokem mluvit o prioritách, znalostech a odbornosti od každého partnera. Tato zvláštní příležitost a pravidelná setkání vytvořila skvělý tým, který skončil s úžasným a kvalitním produktem, který si zaslouží pokračování.

Klíčové aktivity:

Přeji vám všem, abyste zažili přátelskou atmosféru posledního projektového setkání k vyhodnocení naší společné cesty. Město Valencie ve Španělsku hostilo celý tým projektu, uzavřelo všechny klíčové aktivity a přineslo nové nápady, jak spolupracovat do budoucna.

Pokud máte zájem bořit stereotypy slečen hravou formou, navštivte naše stránky projektu, kde najdete všechny návody i samotnou hru. BPWCR vám také může zajistit gamemastera a uspořádat hravé setkání pro ženy a jejich dcery. Sdělte nám prosím svůj zájem na alena.rezaninova@bpwcr.cz a my Vám zašleme možnosti.

Barevné logo projektu pochází z ruky české grafičky Pavlíny a inspiruje veřejnost k nahlédnutí, co se děje. Všechny veselé barvy spojily mladé ke kreativní práci a vy budete mít možnost se znovu připojit na podzim 2022. Sledujte informace se na našem webu a sociálních sítích.

Helena