Skip to main content
aktualitaHR days 2022

Hana Müllerová: Kreativita v práci i v životě

Mentorka: Hana Müllerová

Téma: Kreativita v práci i v životě. V čem nám může pomoci a jak jí dosáhnout

Mentoring: 12.10.2022   13:45 - 14:45

Hana Müllerová je podnikatelka a nadšená podporovatelka inovací. Před 10 lety založila projekt Baby Office, agenturu zaměřenou na rodiče a děti, která pomáhá firmám podporovat své zaměstnance - rodiče.
V současné době se vedle rozvoje Baby Office věnuje několika marketingovým projektům, píše články a tvoří zábavně vzdělávací materiály pro děti.

Kreativita v práci i v životě

V čem nám může pomoci a jak jí dosáhnout

Kreativita je schopnost najít souvislosti ve věcech, které nejsou na první pohled zřejmé. Není důležitá pouze pro umělce, ale je prakticky využitelná pro každého. Kreativita usnadňuje řešení problémů, snižuje stres, pomáhá zvládat emoce a přináší nám do života spokojenost a nadhled.
Rozvíjením kreativity se zlepšuje schopnost vnímat svět kolem nás. Kreativní lidé jsou spokojenější, efektivnější, a dokonce i výkonnější.
Kreativita je vrozená, postupně ji ale vlivem školy a společnosti ztrácíme. Dobrá zpráva je, že je možné si kreativitu opět osvojit. Na mentoringu se seznámíme se základními principy, jak kreativita funguje a podíváme se na to, jak může kreativita pomoci v řešení konkrétních problémů.

 

BPWCR je dlouholetou váženou partnerkou profesního veletrhu HR DAYS. Naše mentoringová zóna patří k nejvyhledávanějším. Je nám velkou ctí, že Vás i letos můžeme pozvat k mentoringovým stolům. Přijďte si popovídat nejen s HR profesionály na různá témata.