Skip to main content
aktualitaFiremní členstvíPozvánkaWEPs

13.12.2022 – Síla ženy, aneb posilujeme férovost a diverzitu s Women’s Empowerment Principles 🗓 🗺

By 21. 11. 202230 listopadu, 2022No Comments
Naplánovaná událost aktualita Firemní členství Pozvánka WEPs
Kampus Hybernská 998/4, Praha 1 Mapa

Síla ženy

aneb posilujeme férovost a diverzitu s Women’s Empowerment Principles

Jak neztratit ženskost v mužském světě? Jak posilovat férovost a diverzitu v pracovním prostředí, které je tradičně mužské?

  • Máme pro vás odpovědi. Potkejte se s koučkou Kristin LaRonca Parpel a s Erikou Vorlovou, členkou Management Boardu společnosti GasNet.

Kdy: V úterý 13. prosince 2022 od 9:00 do 12:30 hodin

Kde: Kampus Hybernská 998/4 v Praze

kde budeme osobně sdílet tipy pro posilování férovosti a diverzity. Tentokrát se zvláštním zaměřením na roli žen v prostředí, která jsou považována za typicky mužská.

Akci pořádá Business & Professional Woman CR ve spolupráci se společností GasNet. Ta se během akce stane signatářem 7 zásad WOMEN'S Empowerment Principles (WEPs) OSN.

Přihlašte se zdarma již dnes

Program setkání:

09:00 – 09:05  Zahájení programu – Helena Steinerová a Lenka Šťastná

09:05 - 09:30  Průzkum diverzity

09:30 – 10:40  Kristin LaRonca Parpel – přednáška na téma Síla ženy

10:40 – 11:15  Coffee break

11:15 – 11:30  Erika Vorlová - sdílení best practice v podpoře rovných příležitostí ve společnosti GasNet

11:30 – 11:45  Women's Empowerment Principles - představení jednotlivých principů Janou Černouškovou

11:45 – 12:00  Slavnostní podpis WEPs společností GasNet

12:00 – 12:30  Občerstvení, networking, pokračování diskuze

Setkání moderuje Petr Pěčka

 

Erika Vorlová: ESG, respekt a diverzita v GasNetu
GasNet je největším distributorem plynu v ČR, který se připravuje na distribuci obnovitelných plynů (vodík, biometan), profesionálně implementuje ESG strategii a mění firemní kulturu. „Náš konzistentní přístup k ESG přináší ovoce. Každoročně jsme hodnoceni společnostmi Sustainanalytics a GRESB, které nás již řadí mezi globální ESG lídry v oboru. S oceněním 2022 GRESB Most Improved Entity jsme se dokonce stali plynárenským skokanem roku. Ráda vám představím, jakou roli v GasNetu hraje respekt, jak posilujeme férovost a diverzitu v pracovním prostředí, které je tradičně mužské,“ říká Erika Vorlová.

Erika Vorlová je ve skupině GasNet odpovědná za oblast podpůrných služeb (HR, PR a komunikace, nákupu, facility & car fleet, ESG, security). V minulosti působila ve vedoucích pozicích společností innogy / RWE, EuroTel, Hewlett Packard, Sanofi či BAXTER. Je členkou správní rady The Duke of Edinburgh´s International Award Czech Republic.

Kristin LaRonca Parpel: Self Empowerment aneb jak se stát nejlepší verzí sebe samé
Co kdybychom mohli vymazat pochybnosti o sobě samých a těšit se na každý den? Protože milujeme to, co děláme a s kým trávíme čas. Co kdyby říkat „Ne“ bylo stejně snadné, jako říkat „Ano“. Co kdybychom věřili našemu talentu tak silně, že bychom dokázali lidi přesvědčit o našich kvalitách? Zní to jako sen?

„Potkejme se. Poznáte, jak měnit život. Budeme diskutovat o tématech, jako jsou: imposter syndrome, speaking up, queen bee syndrome, flexibilita, zranitelnost nebo síla laskavosti. Podělíme se o tipy pro osobní rozvoj. Přijďte diskutovat s otevřenou myslí. Těším se,“ vzkazuje Kristin.

Kristin LaRonca Parpel je koučkou a leadership konzultantkou s více než 25 lety zkušeností v podnikání. Přes deset let pracovala ve vedoucích pozicích v reklamním průmyslu, a to jak v Praze (GM spol. Wunderman), tak v New Yorku (globální ředitelka marketingových služeb v Euro RSCG Worldwide). Kristin je členkou řídícího výboru a mentorkou v mentoringovém programu pro ženy Equilibrium Programme, který organizuje British Chamber of Commerce; dále mentorkou v programu EWOB (European Women on Boards) a mezinárodní mentorkou v My Odyssey.