Skip to main content
Empowering Women 6Pozvánka

20.10.2023 Mentoring v AB Inbev projektu Empowering Women Mentoring 6 🗓 🗺

Naplánovaná událost Empowering Women 6 Pozvánka
1422/1a, Vyskočilova, Michle, Hlavní město Praha, Praha, 140 00, Česko Mapa

Ucelený vzdělávací projekt Empowering women mentoring pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují, s využitím oblíbené metody speed mentoring.

KDY: 20. října 2023
KDE: AB Inbev, Vyskočilova 1422/1A, 140 00 Praha 4-Michle

Téma: Jak rozvinout vnitřní sebejistotu a posílit svůj profesní i osobní růst

Důležitost sebevědomí má nezpochybnitelný význam, protože má zásadní vliv prakticky na všechny oblasti našeho života. Poskytuje nám pevný základ pro naše rozhodnutí, chování a způsob jakým vnímáme svět kolem sebe.

Je to vnitřní síla, která  nás motivuje a posiluje naše schopnosti. Proto je důležité pracovat na jeho posílení a rozvoji prostřednictvím sebepoznání, sebeakceptace a sebevědomých kroků směrem k našim ambicím. Když máme sebevědomí,máme větší motivaci pracovat na našich cílech. Věříme, že jsme schopni dosáhnout toho, co si přejeme a tato víra nás žene vpřed, i když narazíme na překážky. Sebevědomí nám dává odvahu vykročit mimo naši komfortní zónu a riskovat. A právě při riskování často objevujeme nové příležitosti a způsoby jak dosáhnout našich snů. Když uskutečníme své  sny s důvěrou v sebe, stáváme se pro ostatní zdrojem inspirace. Naše úspěchy mohou motivovat a povzbuzovat ty, kteří nás obklopují a tím i přispívat k pozitivním změnám v jejich životech.

Barbora Jarošová
MENTORKA: BARBORA JAROŠOVÁ, GLOBAL CUSTOMER EXPERIENCE LEAD, AB INBEV

Ve společnosti AB InBev, kde jsem začala pracovat po studiu Mezinárodních vztahů, působím již 11 let. Po dobu studia moje ambice, úsilí a iniciativy směřovaly jedním směrem, a to pracovat pro Evropskou Unii. Nicméně život tomu chtěl jinak a pro mě v té době z neznámých důvodů jsem se rozhodla změnit směr o 180 stupňů a začít kariérní cestu v International Supply Chain v pivovarském průmyslu. Nyní již vím, proč tomu tak bylo. Každý rok od samého začátku působení v AB InBev byl ve znamení konstantního rozvoje, a to jak pracovního, kariérního, osobnostního, tak i v objevování svého skutečného potenciálu, posouvání limitů a čelení strachu z neúspěchu. Během 11 let jsem měla možnost působit na 8 pozicích v různých procesech, z čehož poslední 4 pozice byly vedoucí role. Díky svým zkušenostem se aktivně snažím podporovat ostatní v jejich rozvoji, objevovat skutečný potenciál a nebát se žít na hraně svého strachu. Moje motto „Limity jsou jenom v naší hlavě”.

Téma: Odvážný leadership založený na vztazích

Podle mnoha studií mají ženy skvělé předpodklady být úspěšnými leadery. Bohužel jsou také dobře zmapované nejčastější způsoby, jak se samy dokážeme sabotovat. Jak naplno využít svých autentických silných stránek v nové roli? Co potřebujete překonat a čemu dát prostor, když chcete být nejen manažerkou, ale i inspirací pro ostatní a posilovat své dobré jméno/značku v rámci firmy? Kdy, jako ženy, často zbytečně a nevědomě omezujeme svůj růst a přicházíme o důležité zdroje vlivu. A jak se podívat na politiku ve firmách čerstvým a konstruktivním způsobem?

Simona Šašková
MENTORKA: SIMONA ŠAŠKOVÁ, PCC (ICF) - LEADERSHIP KOUČKA A MENTORKA

Simona většinu své profesní kariéry strávila v manažerských rolích v prostředí velkých finančních institucí. Sedm let se nyní jako profesionální akreditovaný kouč zabývá rozvojem leadership dovedností v prostředí, kde jedinou jistotou je neustálá změna. Pro trénování komplexních témat, jako je leadership, emoční inteligence, dynamika týmů, řešení konfliktů a change management, pořádá také intenzivní prožitkové vzdělávání a koučování s koňmi a trénink pozitivní inteligence s podporou mobilní aplikace.