Skip to main content
aktualita

Equal Pay Day 2021 / VIP setkání mentorek

Milé mentorky,

v rámci příprav 12. ročníku Equal Pay Day pro Vás pořádáme tři setkání mentorek, která proběhnou online na platformě Zoom.

Můžete si tak vyzkoušet prostředí, ve kterém budou probíhat Vaše mentoringová sezení, dozvíte se, jak probíhají přípravy i to, jak bude celá akce probíhat. Načerpejte zkušenosti a seznamte se s dalšími mentorkami této unikátní akce.

Setkání 11. března od 18:00-19:30 povede Mirka Čejková , koučka a partnerka ve Virtual Lab s.r.o.

Mirka o sobě říká: “Jsem praktik. Studovala jsem spoustu věcí, ale neuměla jsem je využít, když bylo třeba. Dnes díky zkušenostem, výhrám a pádům konečně vědomě řídím svůj život. A jsem vděčná, že k tomu pomáhám dojít i ostatním, aby si zbytečně nekomplikovali cestu, ale aby svoje znalosti přeměnili v dovednosti.”

Přihlašte se na setkání

 

Setkání 16. března 10:00-11:30 - povede Lenka Kousková, Oblastní ředitelka 4fin a.s. a viceprezidentka BPWCR

Lenka je podnikatelka ve financích, manželka, matka a velká fanynka naší nejlepší amatérské golfistky Sáry a budoucího basketbalisty Sama. Tato žena má všechny předpoklady odhalit u druhých lidský potenciál a společně s nimi na něm pracovat. Úsměv, pozitivní nastavení, autentičnost a vytrvalost…to je přesně ONA.

Přihlašte se na setkání

 

Setkání 23. března 14:00-15:30 povede v angličtině Cristina Muntean, Zakladatelka Media Education CEE

Díky Covidu a práci na dálku se mi povedlo přenastavit celý svůj byznys model, otevřít svoje podnikání v oblasti rozvoje lídrů a budoucích lídrů světu, získat nové strategické klienty, pracovat s větší lehkostí a přitom vydělávat více. Je skutečně pravdou, že každá krize je skrytá příležitost, když ji umíme vyhledávat, odhalit a využít příznivě ku dobru nás všech.

Přihlašte se na setkání