Skip to main content
aktualitaEqual Pay DayFiremní členství

Jednoduché kroky k velké změně: Jak můžete podpořit Equal Pay Day

Největší událost roku – mezinárodní konference Equal Pay Day – se kvapem blíží, vstupenky jsou již v prodeji a přípravy v plném proudu. Představuje také velkou příležitost pro celou komunitu kolem BPWCR. Jaké výhody a možnosti jako členky BPWCR máte a jak se můžete aktivně zapojit i vy?

Být členkou Business & Professional Women CR znamená:
– být součástí velké komunity nejen v ČR ale po celém světě,
– přispívat k tolik potřebné celospolečenské změně,
– inspirovat, podporovat se a sdílet.

Být členkou BPWCR také znamená mít příležitost zúčastnit se 11. 4. 2024 mezinárodní konference Equal Pay Day za speciální cenu 3 900 Kč a Empower Day 12. 4. 2024 zcela zdarma.

A co víc, v rámci firemního členství máte nárok na dvě vstupenky na konferenci za členskou cenu 3 900 Kč a čtyři vstupenky na Empower Day zcela zdarma.

AMBASADORKOU AKCE SNADNO A RYCHLE

Pomozte nám šířit hlavní poselství projektu – férové zastoupení žen a mužů v rozhodovacích pozicích a zavření nůžek k rovné odměně. Staňte se ambasadorkami a ambasadory Equal Pay Day. Jak na to?

 • Stáhněte si libovolný banner, který můžete používat v podpisu emailu, na webu nebo sociálních sítích. Přidáte se tak ke komunitě, která chce změnu teď.
 • Pozvěte do publika své kolegy, partnery či přátele. Podpořte tak odstranění předsudků, že Equal Pay Day je jen o ženách a pro ženy. Využít můžete například Balíček 1+1 vstupenky na Empower Day.
 • Sdílejte zprávu o výhodných balíčcích vstupenek do spřízněných firem. Firmy často využívají akce jako teambuildingovou aktivitu.
 • Pomozte nám zviditelnit kampaň na Linkedinu a na Facebooku – lajkujte naše příspěvky nebo komentujte posty.
 • První mentorky jsou na webu! Líbí se vám jejich téma? Podpořte jejich zapojení sdílením medailonku, komentářem, či lajkem.
 • Inspirovalo vás loňské téma "Být vidět a slyšet"? Natočte pro nás krátkou pozvánku na letošní ročník Equal Pay Day. Stačí jednoduše na mobil, na široký formát v délce cca 1 minuty. Zaslat ji můžete Štěpánce Zámečníkové: stepanka.zamecnikova@bpwcr.cz, my ji s radostí publikujeme na našich online kanálech a vy ji dále můžete přesdílet.
 • Pomozte nám tvořit obsah. Píšete rádi? Nedělá vám problém formulovat své myšlenky a názory do článku nebo blogu? Máte nápad na rozhovor? Vaše nápady posílejte Kláře Smolové: klara.smolova@bpwcr.cz.

Jste osobností konference vy sama?
Neváhejte použít fakta a čísla i hlavní myšlenku a osvětu na svých sociálních sítích, vysvětlete, PROČ se Equal Pay Day koná.

 • LinkedIn
  Skrze sdílení vašeho grafického medailonku, který jsme pro vás připravily, společně s vložením #EqualpaydayCzechia, či #EPD2024, můžete zvýšit dosah společných postů. Vaše medailonky tagujeme (označujeme vašimi jmény), díky tomu vám neunikne, když o vás píšeme.
 • Facebook
  Váš medailonek umístíme na facebookové stránce Equal Pay Day do fotoalba MENTORKY 2024. Sdílením svého medailonku nejenže přispíváte k viditelnosti dalších žen ve významných profesních rolích, ale také sloužíte jako inspirace pro ostatní. Tím vytváříte prostor pro podporu a motivaci žen, které hledají příklady úspěšných žen nejen v rozhodovacích pozicích.

Těšíme se na společné setkání 11. a 12. dubna 2024 v Clarion Congress Hotel Prague na Equal Pay Day 2024.