Skip to main content
aktualitaEqual Pay Day

Báječná Simona Kijonková opět podpoří ženy

Simona Kijonková, úspěšná podnikatelka, zakladatelka Zásilkovna.cz a angel investorka do technologických start-upů se stala vítězkou a držitelkou titulu EY Podnikatel roku 2017 hlavního města Prahy a my jí ze srdce gratulujeme! Těší nás to o to více, že se s ní budeme moci osobně opět setkat na akci EqualpaydayCzech – ŽENY SOBĚ již 13. a 14. dubna v Clarion Congress Hotel Prague.

Simona Kijonková je zvána na spoustu akcí, ale o Equal Pay Day říká…

„Existuje mnoho vzdělávacích akcí, ale EPD je zcela unikátní a potřebná v tom, že ženy radí ženám. Pro ženu je totiž vždy těžší udělat změnu, protože řeší zároveň více rolí – je matkou, manželkou, dcerou, podnikatelkou nebo manažerkou. Proto potřebuje podporu a vidět pozitivní vzory, které ji dokáží nasměrovat.

Celou akcí probíhá velmi pozitivní atmosféra. Sama se účastním mnoha akcí, ale na všech se uvažuje více méně probyznysově. Na EPD se pravidelně doslova „svlékáme do naha“. Ženy se neostýchají řešit i ožehavá témata a bývají velmi otevřené. Nakonec zjišťujeme, že řešíme podobné problémy a to nabourává stereotyp, že ženy neumí spolupracovat.“

Podívejte se na zcela unikátní záznam z konference Equal Pay Day z roku 2017, kde Simona prozrazuje tipy k vlastnímu podnikání i jak překonat překážky.

Chcete se potkat se Simonou letos i Vy? Stačí si koupit vstupenku a těšit se na duben 2018. Těšíme se.