Skip to main content
aktualitaNetworkingový oběd BPWCRPozvánka

17.3.2022 Networkingový oběd s Kateřinou Bělkovou 🗓 🗺

Naplánovaná událost aktualita Networkingový oběd BPWCR Pozvánka
Hotel Palace, Panská 12, Praha 1 Mapa

Milé dámy,

srdečně Vás zveme na další z našich tradičních networkingových obědů.

Budeme rády, pokud si uděláte čas pro sebe a společně se sejdeme ve čtvrtek
17. 3. 2022 od 12 do 14 hodin.

Hostkou našeho téměř již jarního večera bude mediátorka Kateřina Bělková s velkým tématem, které jistě každého zajímá, a sice Vztahová a komunikační gramotnost. Součástí oběda bude také velký prostor pro Vaše otázky na jakékoliv vztahové či komunikační téma.

Kateřina je srdcí a duší mediátorkou, tedy prostředníkem a specialistkou na řešení sporů a konfliktů, mediaci vystudovala v zahraničí, vybudovala v Česku největší mediační kancelář, je zakladatelkou a ředitelkou Školy mediace, kde vášnivě učí lidi správně komunikovat, řešit konflikty a profesionálně vyjednávat.

Na obědě se dozvíte spoustu velmi zajímavých informací, návodů a technik, jak na asertivní a sebevědomou komunikaci, naučíte se základní principy budování šťastných vztahů, získáte postupy, jak se správně pohádat a také si aplikujete způsoby, jak si do života přivést co nejvíce osobního štěstí. No a samozřejmě mnoho dalšího.

Udělejte si čas, přijďte mezi nás a načerpejte nové informace a inspiraci, které se Vám mohou v budoucnu hodit.  Networkingové obědy jsou skvělou příležitostí rozšířit si okruh vlastních kontaktů, proto si s sebou nezapomeňte vzít dostatek vizitek.

Máte kamarádku nebo kolegyni, které by se mezi námi mohlo líbit? Vezměte ji s sebou!

Velmi rády ji přivítáme mezi námi.
Těšíme se na setkání s Vámi i Vašimi hosty.

KDY: 17. březen 2022 12h - 14h

KDE: Art Nouveau Palace Hotel

Panská 12, Praha 1

Pro rezervaci klikněte ZDE

Úhradou faktury potvrzujete svou účast na akci.