Skip to main content
aktualitaEmpowering Women 2

8.10. – První mentoringový stůl projektu Empowering Women 2 powered by IBM

By 27. 8. 20191 října, 2019No Comments

Již 8.10. se koná první mentoringový stůl pro talentované ženy z firem, které jsou nově na manažerské pozici nebo se na manažerskou roli připravují.

Hlavním cílem projektu je profesní a osobní rozvoj účastnic pomocí intenzivního sdílení zkušeností s mentorkou a dalšími 12 účastnicemi (mentees) u kulatého stolu.

Web projektu: https://bpwcr.cz/empoweringwomen2/

Pokud je Vaší podřízenou či kolegyní žena, která by tento rozvojový program uvítala, můžete ji registrovat na odkazu níže. Cena zapojení se do projektu je srovnatelná s ročním firemním členstvím v organizaci, tj. 15.000 Kč. Výhody ročního členství naleznete zde: https://bpwcr.cz/networking/

REGISTRACE MENTEE

3hodinové setkání naplní speed mentoring 2 x 60 minut na vybrané téma, networking a evaluace. Setkání probíhají vždy v úterý v Praze od 9 do 12 hodin.

  • 30 účastnic z různých firem a oborů
  • 10 osobností v rolích mentorek a 10 rozvojových témat
  • 6 setkání a 6 měsíců práce na vlastním rozvojovém plánu
  • účast na 5 offline setkáních + 1 Mentoring Day na 11. ročníku Equal Pay Day 2020

Tématem prvního setkání je MŮJ POTENCIÁL.

Setkání se koná v IBM Česká Republika, spol. s r.o. na adrese V Parku 2294/4, Praha 4-Chodov

Mentorky:

Radka Zahrádková, Finanční ředitelka IBM Česká republika s.r.o., říká: "V osobním rozvoji vidím důležitý prostředek k nacházení naplnění a uspokojení v soukromém i pracovním životě. Nejlépe shrnuto citátem od Alberta Einsteina: „Život je jako jízda na kole: chcete-li si udržet rovnováhu, musíte být stále v pohybu.“. Ráda bych se s účastnicemi podělila o své zkušenosti s osobním rozvojem, možnostmi, které se nám nabízí a co může přinést, moje téma je 'Osobní rozvoj - jak to dělám já' ".

Marie Petrovová, Freelancer Mluvnormalne.cz přináší téma: "Efektivní komunikací k lepšímu využití vlastního potenciálu."

"Patříte k těm, které děsí představa, že musejí mluvit veřejně, byť třeba jen na poradě? Jsem tu proto, abych vám pomohla. Podělím se s vámi o tipy a triky ze své více než dvacetileté praxe. Byla jsem redaktorkou, byla jsem vysoce postavenou manažerkou, musela jsem mluvit i tehdy, když se mi do toho vůbec nechtělo. Vím, jaké to je a budu ráda, když vám moje rady budou k užitku.

Mým životním posláním je komunikace. Dlouho mi trvalo, než jsem dokázala říct: „To je to, co doopravdy umím.“ Teď dělám to, co umím a baví mě to."