Skip to main content
aktualita

10 let BPWCR oslaveno!

15. ledna 2020 jsme se sešli na Novoročním setkání v centru Dlabačov. Oslavili jsme společně začátek nového roku. Oslavili jsme také 10 let od založení BPWCR. A zahájili jsme kampaň ke konferenci Equal Pay Day, která letos proběhne ve dnech 27. a 28. března 2020.

Již celých deset let podporujeme a vzděláváme ženy. Již 10 let budujeme komunitu žen, které chtějí dělat víc, než jen byznys. A již 10 let se věnujeme osvětě v oblasti rovné odměny a rovných příležitostí. Přinášíme pohledy na byznys ze zahraničí a přinášíme pohledy žen na aktuální otázky byznysu.

A jak oslava vypadala? Simona Stašová a Petr Nárožný byli během vystoupení fenomenální. A bylo veselo. Všude bylo slyšet cinkání sklenek s Bohemia Sektem, kterých jsme vypili 72 lahví. Dále jsme společnými silami zkonzumovali: 40 kg řízků, 10kg hummusu, 15 kg poplet (minikarbanátků), 45 kg sýrů, 35kg hroznového vína, 40kg pomerančů, 95 kg zeleniny, 16kg dortu a 300 sklenek s růžovým Gordon`s ginem. Kolem stolu s občerstvením bylo plno bez ustání.

FOTOGALERIE

Fotograf Miroslav Lepeška i letos skvěle zachytil celkovou atmosféru našeho setkání. Fotografie si můžete stáhnout, přeposlat známým nebo se jimi pochlubit na sociálních sítích.

Děkujeme partnerům akce a tomboly. Rády bychom rády poděkovaly všem členkám a ženám, které nám pomohly setkání připravit. Děkujeme všem, kdo přišli. Těší nás, že ohlas je tak skvělý a že jsme si to všichni užili. Těšíme se s Vámi na viděnou na dalších našich akcích a obědě s Petranou Slámovou již tento čtvrtek.

CHCI JÍT NA ROZTANČENÝ OBĚD

20ML0634