Skip to main content
aktualitaEqual Pay Day

02/2024 5+1 důvod proč zažít Equal Pay Day

Dobrý den,
dovolte nám představit blíže program druhého dne 12. dubna, který letos nově ponese název Empower Day
Sepsaly jsme 5+1 důvod, proč přijít.

1. Největší Mentoringová zóna v ČR

Tradiční každoroční setkání tisícovek žen u kulatých stolů, sdílení a networking. Mentoring opět roste. Letošní patnáctý ročník nabídne na 80 inspirativních mentorek a o 10 zajímavých témat víc než loni. Pět bloků celodenního speed mentoringu, díky podpoře Central European Initiative (CEI), doplní anglicky mluvící osobnosti a představí tak Prahu jako atraktivní destinaci pro návštěvy z celé Evropy. Pro akční týmy nabízíme výhodné balíčky vstupenek pro uspořádání teambuildingu. Novinkou je také možnost poobědvat přímo s mentorkami.

2. FINdependence zone by Raiffeisenbank

Patronace nad vzděláváním v oblasti investování se letos ujala společnost Raiffeisenbank. Panelovou diskuzí na téma: Co nás čeká v roce 2024 na poli investování? povede zkušená moderátorka Marika Čupa a jejími hosty budou Lucie Osvaldová, Andrea Ferancová Bartoňová a Tereza Zavadilová. S Janou Brodani budeme hovořit o dlouhodobém investičním produktu (DIP) a nebudou chybět ani informace o investování pro podnikatelky od Margarety Křížové.

Lucie Osvaldová

Board Member Raiffeisenbank

Jana Brodani

Výkonná ředitelka AKAT

Tereza Zavadilová

Šéfredaktorka Newstream.cz

3. Poznejte rozdíl mezi mentoringem a koučinkem

Koučink zónu připravuje Koučink Centrum Lenky Zelingrové již 12 let. I letos budete moci přisednout k osmi koučům a koučkám a ujasnit si cokoliv aktuálně potřebujete.
Registrovat se budete moci jak v aplikaci Eventee, tak přímo na místě.

4. Nabijte se ve Wellbeing zóně Levandulového údolí

Přijďte si odpočinout a zrelaxovat pomocí přímé aromaterapie s BIO levandulovými oleji a čajovým rituálem nebo využijte příležitost odborného poradenství v oblasti celostního zdraví.
Harmonogram volných termínů najdete v aplikaci Eventee od 6. března.

5. Teens zónu pro vás a vaše dospívající s Allianz

V dnešní době plné výzev a změn je důležité hledat společnou řeč s dospívajícími. Všichni se můžeme potkat v unikátní Teens zóně – místa, které vytváříme s myšlenkou na posílení vazeb mezi rodiči a teenagery a podporu jejich vzájemného porozumění a bezpečí.

Jaký program jsme připravily?

6. Prozkoumejte naši EXPO zónu

Součástí “potkání se” může být právě místo u výstavního stánku, které vytvoří letos celou EXPO zónu.
Budete moci ochutnat výrobky Alpro i lahodnou kávu s rostlinnými nápoji, zanecháte odvážný vzkaz u stánku Maltesers, ochutnáte bublinky PIKI prosecco, ochucené nápoje od Asahi či teplý čaj Ahmad Tea.

Vyzkoušíte si koncept EatSmart, nebo zabloudíte k Nápojové ambulanci pro lahodnou kávu. Mnoho dalších včetně marketu podnikatelských nápadů absolventek Academy for Women Entrepreneurs. Chcete také prezentovat na akci?

NOVINKY

👉 Máte již zakoupenou vstupenku a rádi plánujete dopředu? Abyste svůj čas na EPD využili na maximum, celý program si snadno sestavíte v aplikaci Eventee, která se stane vaší pravou rukou pro celou konferenci. Je to také jediný způsob, jak se můžete od 6. března registrovat k mentorkám a rezervovat si místa v programu dalších zón.

👉 Je firemní dobrovolnictví u vás ve firmě běžné? Pojďte se letos “darovat” na jeden nebo dva dny pro Equal Pay Day. Nahlédněte pod pokličku této unikátní akce a přidejte se jako dobrovolníci a dobrovolnice. Užijete si i vybrané části programu a mentoringu.
Napište Julii a získejte certifikát pro svou organizaci.
👉  Férové odměňování a podporující pracovní podmínky jsou příležitostí pro celou společnost. To, že větší zapojení žen má pozitivní dopady do firem, už ze studií víme. Projekt Muži do publika jsme zahájily loni a úspěšně v něm pokračujeme. Lednové setkání Equality means business na Velvyslanectví Rumunska vedlo ke konkrétním krokům, jak zvýšit angažovanost mužů v rozhodovacích pozicích. Pánové, přijďte na Equal Pay Day.  Budete možná překvapeni, jak konstruktivní a věcné jsou tam diskuze, kolik námětů pro svoji další práci tam získáte. Přikládáme pozvánky dvou mužů, kteří věří, že plné využití potenciálu žen je pro jejich společnosti důležité.

Startujeme 4. ročník Akademie pro začínající podnikatelky

Kromě toho, že potkáte spoustu žen z AWE Alumni na Equal Pay Day, spouštíme registrace na další ročník!

Máte nápad na vlastní podnikání, ale dosud vám chybělo potřebné know-how?

Znáte někoho takového ve svém okolí?
Nominujte své podnikatelské sny do 12. 3. 2024.

Studium od dubna do září 2024.