Skip to main content
aktualitaPozvánkaWomen's FINdependence

FINdependence zone by Raiffeisenbank 🗓 🗺

Naplánovaná událost aktualita Pozvánka Women's FINdependence
Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 945/33, 190 00 Praha 9-Vysočany Mapa

Jeden z cílů naší neziskové organizace Business & Professional Women CR je podpořit ženy, aby samy začaly investovat a učit se finanční gramotnosti.

V rámci konference Equal Pay Day proto najdete i vzdělávací investiční zónu: FINdependence zone by Raiffeisenbank, která se koná v pátek 12. dubna 2024 od 10:00 do 17:00 hodin v Clarion Congress Hotel Prague.

Na jaké inspirativní ženy se můžete těšit?
Do FINdependence zone by Raiffeisenbank zveme jak zkušené investorky, tak ženy, které se ve světě financí a investování teprve snaží zorientovat.
Na pódiu i v publiku tak potkáte řadu inspirativních žen ze světa byznysu a investování a můžete si vyslechnout různé přednášky i rozhovory.

 

Program FINdependence zone by Raiffeisenbank

10:00 – 11:00: panelová diskuze na téma Investování: co nás čeká v roce 2024. Hostky panelu: Lucie Osvaldová (Board Member Raiffeisen Investiční společnost), Andrea Ferancová Bartoňová (zakládajíci partnerka ESPIRA Investments), Tereza Zavadilová (šéfredaktorka Newstream.cz), diskuzi moderuje Marika Čupa (fin4elle).

13:15 – 13:45: rozhovor s Markétou Kinterovou (uměleckou ředitelkou galerie Fotograf Contemporary) na téma Investování do současné fotografie. Markéty se bude ptát Anna Benedikt (producentka podcastů).

14:00 – 15:00: panelová diskuze na téma: Novinka v investování: dlouhodobý investiční produkt. Hostky panelu: Jana Brodani (výkonná ředitelka AKAT – Asociace pro kapitálový trh České republiky) a Šárka Pelikánová (majitelka účetní a daňové kanceláře Connect Economic Group). Diskuzi moderuje: Jitka Kadlčíková (business lawyer| flexible legal services and outsourcing)

16:00 – 17:00: rozhovor s Margaretou Křížovou (M&A advisor & Head of NEWTON Business Accelerator @ NEWTON University) na téma V čem rozjet podnikání v roce 2024 a nebát se. Margarety se bude ptát Marika Čupa (fin4elle).

Do FINdependence zone by Raiffeisenbank budou mít přístup všichni návštěvníci Equal Pay Day se vstupenkami na pátek 12. dubna 2024.

Těšíme se na vás !
Tým neziskové organizace Business & Professional Women CR