Skip to main content
aktualitaKavárna BPWCROWEN

Zveme Vás na Klubová setkání BPW ČR

By 29. 11. 201827 dubna, 2019No Comments

Business & Professional Women CR soustavně tvoří komunitu a prostor pro předávání zkušeností a vzájemnou podporu. Důležitá jsou obohacující setkávání a diskuze nad různými tématy a jedním z takových témat je ekonomická nezávislost žen v ČR.

Proto jsme pro vás na podzim 2018 spustily nový formát pravidelných Klubových setkání, která si kladou za cíl rozvíjet a podporovat propojování žen.

Máme za sebou několik úspěšných setkání. Bludištěm daňových slev a výhod nás na říjnovém setkání provedla Jana Matoušková. Co je důležité vědět, když uvažujete o hypotéce jsme diskutovaly na listopadovém setkání s Lenkou Kouskovou. Jak se sebevědomě prezentovat nás naučila na lednovém setkání Marie Petrovová. S Ivanou Birtovou jsme si v v dubnu povídaly o investicích do nemovitostí a jak s tím začít.

  

I na další setkání budeme zvát odbornice a společně s vámi diskutovat a podporovat se v osobním rovoji. Čeká nás například povídání o Networkingu s Irenou Prášilovou nebo sdílení zkušeností z mezinárodní konference v Tuzle.

Zapište si data nejbližších setkání v roce: 6. 5. 2019, 10. 6. 2019

  

Napište nám jaká témata by vás zajímala či jaké téma byste chtěla s námi zpracovat na michaela.melicher@bpwcr.cz.

Těšíme se na Vaše zapojení a setkání.