Skip to main content
aktualitaWomen's FINdependence

Ženy auta půjčují a jde jim to skvěle!

By 1. 9. 202229 září, 2023No Comments

Poutavou prezentaci o iniciativě, která chce vyvracet stereotypy o řidičkách a pomoci usnadnit mobilitu samoživitelkám jsme si vyslechly 25. 8. 2022 na  Women’s FINdependence day, naší Oslavě  92 výročí založení mezinárodní organizace Business & Professional Women.

Díky iniciativě HoppyGo se mohou  ženy v tíživé situaci přes platformu Znesnáze21 dostat k zapůjčení vozu, který bude plně pojištěný, "s plnou nádrží" a zcela zdarma. To zajistí platforma HoppyGo, která se zaměřuje na komunitní sdílení vozidel.

Současně HoppyGo vyzývá české ženy - řidičky, aby sdílely svá, leckdy ne plně využitá, auta a pomohly tak dalším ženám, které to skutečně potřebují. Za každé takové auto přidá HoppyGo 1000Kč na zapůjčení vozů pro znevýhodněné skupiny zdarma. K projektu je otevřena sbírka na pohonné hmoty pro výjezdy znevýhodněných skupin, kterou otevřela dárcovská online platforma Znesnáze21 a Nadace Kooperativy poskytla dar 100 000 Kč na pojištění a podporu mobility znevýhodněných skupin HoppyGo.

Pohodlný, cenově dostupný a hlavně udržitelný způsob cestování. To je platforma HopyGo, které fandíme a děkujeme za partnerství.

Více o projektu, který pomáhá ženám v tíživé životní situaci se dozvíte zde:  👉 https://www.zenyautapujcuji.cz/