Představujeme Vám první ambasadorku 13. ročníku Equal Pay Day.
Je jí Zuzana Lošáková, žena z MARSu.

Zuzana v Marsu pracuje čtvrtým rokem a má na starosti budování značky i krizovou komunikaci v Čechách, na Slovensku, Maďarsku a v Rumunsku. Ženám doporučuje, aby hledaly takovou firemní kulturu, která jim sedne, protože i když se časem dokážete přizpůsobit, nedáte ze sebe to nejlepší a nebude to autentické. „Mars přistupuje ke svým spolupracovníkům jako k rovnocenným partnerům,“ dodává Zuzana a jmenuje další přednosti, které společnost nabízí pro naplňování pracovního potenciálu každého z nich.

„Mars je sice rodinnou firmou, ale má schopnost a sílu měnit globální myšlení,“ vysvětluje Zuzana, proč na Equal Pay Day každoročně přivádí ženy z různých týmů a proč se jejich talentované ženy účastní pravidelných mentoringových programů BPWCR.

Naše ženy se rády účastní akce, která nabízí autentické příběhy a vzájemné sdílení zkušeností a know how, ale nejvíce můžeme samy ukázat a sdílet jak vypadá diverzita u nás. Chceme být samy příkladem, že to jde a jak to děláme.“

Zuzana miluje atmosféru akce Equal Pay Day a vysílat tam ženy jí dává hluboký smysl. Ať již do pozic mentorek, mentees nebo vystupujících. Proto se o své zkušenosti podělily a podělí další ženy z MARSU:

🇬🇧 Mentoring v angličtině opět povede a online mentoring v roce 2021 vedla zkušená Supply Chain Director CE Sophie Gaspard. Těšte se na nové téma.

⚖️ Demand Director Central Europe Daniela Hlaváčková v roce 2021 hovořila na téma Jak vytvořit prostředí přátelské k ženám tak, aby mohly dlouhodobě těžit z jejich potenciálu.
> Poslouchejte free #EPDTalk.

🗝 Oblíbenou mentorkou a vystupující konference na téma Where are we heading to byla v roce 2019 HR ředitelka CE Ewa Pachocka

🔝 Zuzana Lošáková i letos povede mentoringový stůl a vy ji blíže poznáte v našem rozhovoru na portálu Ženy.cz. “Ženám doporučuji, aby ohledně diverzity přinášely fakta a argumenty a naučily se vedení vysvětlit, v čem je diverzita pro firmu přínosná.“

CHCETE I VY INSPIROVAT SVŮJ TÝM?

ODMĚŇTE SVÉ KOLEGY A KOLEGYNĚ💡 SVĚŽÍMI NÁPADY A 💪 NOVOU ENERGIÍ.

ZAŽIJTE 👥 SPOLEČNĚ EQUAL PAY DAY 2022.

NABÍDKA PRO TÝMY

 

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště