Skip to main content
aktualitaEqual Pay Day

“Za každou úspěšnou ženou je ona sama.” Zuzana Lošáková

By 21. 12. 2021No Comments

Představujeme Vám první ambasadorku 13. ročníku Equal Pay Day.
Je jí Zuzana Lošáková, žena z MARSu.

Zuzana v Marsu pracuje čtvrtým rokem a má na starosti budování značky i krizovou komunikaci v Čechách, na Slovensku, Maďarsku a v Rumunsku. Ženám doporučuje, aby hledaly takovou firemní kulturu, která jim sedne, protože i když se časem dokážete přizpůsobit, nedáte ze sebe to nejlepší a nebude to autentické. „Mars přistupuje ke svým spolupracovníkům jako k rovnocenným partnerům,“ dodává Zuzana a jmenuje další přednosti, které společnost nabízí pro naplňování pracovního potenciálu každého z nich.

„Mars je sice rodinnou firmou, ale má schopnost a sílu měnit globální myšlení,“ vysvětluje Zuzana, proč na Equal Pay Day každoročně přivádí ženy z různých týmů a proč se jejich talentované ženy účastní pravidelných mentoringových programů BPWCR.

Naše ženy se rády účastní akce, která nabízí autentické příběhy a vzájemné sdílení zkušeností a know how, ale nejvíce můžeme samy ukázat a sdílet jak vypadá diverzita u nás. Chceme být samy příkladem, že to jde a jak to děláme.“

Zuzana miluje atmosféru akce Equal Pay Day a vysílat tam ženy jí dává hluboký smysl. Ať již do pozic mentorek, mentees nebo vystupujících. Proto se o své zkušenosti podělily a podělí další ženy z MARSU:

🇬🇧 Mentoring v angličtině opět povede a online mentoring v roce 2021 vedla zkušená Supply Chain Director CE Sophie Gaspard. Těšte se na nové téma.

⚖️ Demand Director Central Europe Daniela Hlaváčková v roce 2021 hovořila na téma Jak vytvořit prostředí přátelské k ženám tak, aby mohly dlouhodobě těžit z jejich potenciálu.
> Poslouchejte free #EPDTalk.

🗝 Oblíbenou mentorkou a vystupující konference na téma Where are we heading to byla v roce 2019 HR ředitelka CE Ewa Pachocka

🔝 Zuzana Lošáková i letos povede mentoringový stůl a vy ji blíže poznáte v našem rozhovoru na portálu Ženy.cz. “Ženám doporučuji, aby ohledně diverzity přinášely fakta a argumenty a naučily se vedení vysvětlit, v čem je diverzita pro firmu přínosná.“

CHCETE I VY INSPIROVAT SVŮJ TÝM?

ODMĚŇTE SVÉ KOLEGY A KOLEGYNĚ💡 SVĚŽÍMI NÁPADY A 💪 NOVOU ENERGIÍ.

ZAŽIJTE 👥 SPOLEČNĚ EQUAL PAY DAY 2022.

NABÍDKA PRO TÝMY