Skip to main content
aktualitaDigital Education Enterprise

Třetí setkání partnerů projektu Digital Education Enterprize

By 2. 5. 202315 listopadu, 2023No Comments

Pracovní setkání partnerů projektu proběhlo koncem dubna v Santa Cruz na Tenerife. Po české dlouhé zimě příjemná změna, slunce všechny nabilo energií a Ingrid s Helenou mohly zapojit všechny síly do digitálního světa.

Digital Education Enterprize projekt pomáhá pochopit a implementovat nezbytné procesy do řízení vzdělávacích organizací, které přecházejí na digitalizaci a vývoj nových byznys modelů.

V úvodu setkání partneři prezentovali své aktuální dění, my jme za BPWCR vyzdvihly význam 14. konference Equal Pay Day a řeč čísel jasně ukázala významný dosah konference.

A pak už jsme se vrhli na další úkoly projektu Digital Education Enterprize, který nám pomalu přechází z přípravné fáze ke vlastní produkci.

Proces digitalizace ve vzdělávání se týká integrace digitálních technologií do různých aspektů vzdělávání, včetně výuky, hodnocení, správy a komunikace. Tento proces zahrnuje použití různých nástrojů, platforem a softwarových aplikací k vytváření, správě, poskytování a využívání vzdělávacího obsahu a služeb.

Proto se učíme využít ty nástroje, který pomáhají lépe popsat zákazníky a nabízí jednoduchou cestu k odpovědím na dvě zásadní otázky: KDO je náš zákazník a PROČ by měl mít o náš produkt/službu zájem. Uchopení nových obchodních modelů v transformaci vzdělávání na digitalizaci může pomoci snížit vysoké náklady na vzdělávání a usnadnit tím přístup ke vzdělávání studentů, rekvalifikaci zaměstnanců a další rozvoj zájmových skupin.

Efektivita času a úspora financí je jednoznačná.

Program: Erasmus+ KA220-ADU-Cooperation partnerships in adult education
Projekt: Digital transformation: from adult-education institution to Digital Education Enterprise
Číslo: 1BG01-KA220-ADU000026986