Skip to main content
aktualitaOsmička pro rodinu

Setkání žen z Prahy 8

By 23. 9. 2016No Comments

Existuje spoustu věcí, nad kterými přemýšlíte sama na pískovišti, nebo v parku při procházkách s kočárkem, ale ta spousta věcí Vás napadne i u nás.

Setkání žen z Prahy 8 je již tradiční akcí pro ženy-maminky, které jsou aktivní a chtějí se něco nového dozvědět i něco předat. Zajdou za námi na kávu a proberou s námi všechna důležitá témata.

"Já to mohu jenom doporučit! Stačí jedno setkání s ženami, které se nebojí sdílet své zkušenosti a všimnete si věcí, které jste před tím neviděly. Navíc sdílená radost je dvojí radost a je skvělé zjistit, že spoustu žen řeší podobné praktické věci jako vy. Je to úleva." Sděluje svou zkušenost účastnice setkání.

Schůzky u kulatého stolu pořádáme 2 x do měsíce. Jednak v kavárně 4. patra OC Krakov a také nově v kavárně Martin v Karlíně. Oba prostory jsou bezbariérové, vhodné pro kočárky i klidné povídání s příjemnými lidmi.

Setkání trvá jednu hodinu a následuje volná diskuze. Jestli se zapojíte, nebo ne, záleží jenom na Vás. Nikdo vás nebude zkoušet, ani na vás tlačit. Nastavíte si to tak, jak se cítíte nejlépe. Stojí to za to vyzkoušet. Hlavní je si společný čas v klidu užít.

Na setkání rozhodně přijďte:

  • Když něco řešíme
  • Když máme radost, že se nám daří a potřebujeme další impulzy či názory
  • Když se potřebujete odpíchnout a nadechnout
  • Když se chcete zase s někým zajímavým potkat

Nová role maminky přináší spoustu práce, ale zároveň spoustu možností. Přijďte si jednu takovou vyzkoušet. Další termíny setkání jsou již v říjnu. Tak neváhejte a registrujte se: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdtW4bm-iFRMstH_BrdU03dkaCkYnjzNvnZ8PxYsDdr5cQ4Hg/viewform

17.10. OC KRAKOV kavárna Coffee Mania 4. patro, téma: V čem je maminka nezastupitelná s Bárou Skálovou

18.10. se potkáme v tréninkové kavárně MARtin Karlín a zjistíme Jak na rodinné finance s Lenkou Jiráčkovou.

Vstup je zdarma.

Setkání organizuje Osmička pro rodinu pod záštitou zástupkyně starosty paní Aleny Borhyové.

 

Pozvánka viz říjnový leták Osmičky.

info zde: https://www.facebook.com/zenypraze8/?fref=ts