Naše organizace je partnerem konference, která proběhne 26. a 27. května 2017 v Praze "Understanding Human Mind - POROZUMĚNÍ LIDSKÉ MYSLI".

Přední řečníci z celého světa budou hovořit o principech fungování naší mysli a o důsledcích tohoto revolučního porozumění na vzdělání, podnikání, vztahy, sport a osobní prožitek života. Rozsáhlá paleta přednášejících z různých profesí jako jsou koučové, psychologové, podnikatelé či humanitární pracovníci nabídne široký pohled na možnosti využití tohoto porozumění a mnoho konkrétních příkladů z profesionálního i osobního života.

Cílem, konference je zviditelnit mezeru ve vzdělávání a zahájit proces zaplnění této mezery ve všeobecném povědomí o tom, jak lidé doopravdy fungují. Chceme pomoci všem, kteří někoho vzdělávají i těm, kteří sami studují, aby si uvědomili skutečný potenciál lidské mysli.

Mnozí naši přátelé si stěžují, že jen velmi málo z toho, co se naučili ve škole, je praktické a najde využití v běžném životě. My vám můžeme slíbit, že vše, co se naučítě na naší konferenci bude velmi praktické a zůstane s vámi po zbytek vašeho života.

V každém okamžiku našeho života a ve všem co děláme používáme svou mysl: v práci, ve škole, ve vztazích, sportech, koníčcích... Ale lidé jen zřídka rozumí tomuto úžasnému daru a naopak se často zásadně mýlí v tom, jak funguje. Školy, kurzy či tréninky se obvykle zaměřují na vnější svět navzdory tomu, že vše podstatné se odehrává uvnitř. Máme obrovskou mezeru ve vzdělání.

Lidé, kteří se naučili a uvědomili si základní principy toho, jak lidské bytosti fungují, jsou schopni dosahovat neuvěřitelných výsledků v podnikání a sportu, změnit své osobní životy, překonat stres a obtížné životní situace, nalézt kreativitu, lásku, duševní pohodu a klid.

Porozumění mysli zvnitřku je velmi prosté a zároveň převratné. Není určeno jen pro profesionály, psychology či kouče. Je pro každého.

Sledujte aktuality v události na Facebooku, podívejte se na web události https://www.understandinghumanmind.com/, kde se také můžete na konferenci přihlásit. Přednášky budou překládány do českého a anglického jazyka.

human mind banner

Log in with your credentials

nebo    

Forgot your details?

Požádat o členství v BPW

Přejít k navigační liště