Skip to main content

Jaká byla Vaše cesta k úspěchu a co jste se naučila? Právě toto téma probereme se Silvií Majeskou, novou programovou ředitelkou TV Nova. Dopolední dvouhodinový rozhovor moderuje zkušená profesionálka z pořadu Střepiny, Michaela Indráková. A ptát se budeme naživo. 

Online setkání s názvem Ozvěny Equal Pay Day navazuje na úspěšnou mezinárodní konferenci Equal Pay Day a chybějící vystoupení Silvie & Michaely a Petry. Přinášíme proto extrakt ženských zkušeností, doplněný odpoledním speed mentoringem v jednom dni. 

V úterý 25. května od 10 - 11 hodin se necháme vtáhnout do rozhovoru žen z TV Nova a od 14 - 16 hodin popracujeme s mentorkami. Vyberte si ze 7 nabízených témat. 

Vstup s platnou vstupenkou na konferenci Equal Pay Day zdarma. Další hosté 190,-Kč.

PROGRAM:

10 - 11 hodin | téma: Moje cesta k úspěchu a co jsem se naučila.

Inspirativní rozhovor Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova & Michaela Indráková, moderátorka pořadu Střepiny

Silvia od ledna 2021 vykonává funkci programové ředitelky TV Nova. Zodpovídá za vedení programového oddělení, tvorbu programové strategie pro všechny stanice Nova Group a také obsahové strategie pro digitální platformy. Mimo tvorby programových schémat a koordinace vysílání má v kompetenci tuzemské a zahraniční akvizice, dabing a vývoj nových formátů. Od roku 2011 pracovala jako programová ředitelka slovenské televize Markíza a od 2019 také jako ředitelka akvizic pro TV Nova. Nyní vede programové sekce pro obě dvě země.

Michaela je moderátorkou publicistického pořadu Střepiny, matka dvouletého syna a ve volném čase, který aktuálně marně hledá, by ráda běhala a četla cizojazyčnou literaturu.

14 - 16 hodin Speed mentoring | vyberte si mentorku & téma

Petra Křivková Svoboda: S čím počítat po narození dětí a nikdo nám to předem neřekl

Barbora Jarošová: Umění požádat o pomoc

Venda Vaníčková: Mentální vitalita – kde najdeme zdroje pro svoje úmysly

Lenka Kousková: Je čas řešit sama sebe

Ingrid Šůrová: OPOJNÁ vůně úspěchu

Ivana Birtová: Investování do nemovitostí zbavené mýtů

Simona Šašková: Sbohem, vnitřní kritiku!

Michaela Hrdličková: Co všechno mě minulý rok naučil a co jsem si uvědomila

Jana Černoušková: Odvaha a rozhodnost (rychlokurz)

Jaká témata nabízejí mentorky?

nova kveten

Téma: S čím počítat po narození dětí a nikdo nám to předem neřekl

Anotace: Téma budování kariéry před dětmi a s dětmi je dnes aktuální pro většinu žen. Já sama jsem dvojnásobná pracující máma a myslím, že se dá při zodpovědné přípravě na mateřství předejít mnoha zbytečným starostem, karambolům a zklamáním, které maminky pak musí často řešit.

Témata k zamyšlení a diskuzi, kterým bych se ráda věnovala, jsou:

  • kdy si naplánovat potomka, jaký jsme typ matky
  • jaké faktory vzít v úvahu – věk, zdraví, jaký je a co chce partner, započatá kariéra, finance, možnosti návratu do zaměstnání, doba, po kterou chci zůstat doma, možnosti hlídání
  • úskalí návratu do práce, sebevědomí, podpora, náročnost, nevyspání, správný timing

moderátorka Televizních novin TV Nova

Petra Křivková Svoboda

Křivková Svoboda Petra

Téma: Umění požádat o pomoc

Anotace: Možná jste v situaci, kdy jste si toho na svá bedra naložily příliš a snažíte se za každou cenu být tou nejlepší partnerkou, matkou, zaměstnankyní či na vás život seslal zatěžkávací zkoušku a vy nevidíte světlo v tunelu jak z toho ven? Požádat o pomoc patří ke schopnostem, které vás mohou v životě skutečně posunout a to jak pracovně tak i osobnostně. Často máme obavy, hlavně my ženy, že pokud si řekneme o pomoc, tak tím ukazujeme svoji slabost, selhání, že něco nezvládáme a přitom je to jenom závod s časem než začneme selhávat v práci, onemocníme a nakonec vyhoříme. V touze po dokonalosti být superženou zapomínáme, že právě „umění požádat o pomoc" je super power a lidé, kteří se nebojí žádat o pomoc jsou v životě úspěšnější, jelikož si dokáží říct o to, co potřebují. Pojďme se společně naučit nebát se vyslovit co chceme a co potřebujeme.

Global Customer Experience Manager ve společnosti AB InBev

Barbora Jarošová

Barbora Jarošová ABINbev mentoring

Téma: Je čas řešit sama sebe

Anotace: Teprve nedávno mi konečně došlo, že mým největším životním přínosem pro ostatní je, když budu žít tak, jak chci já sama. Naučila jsem se říct si o to, co chci, a co zase naopak nechci. Musím přiznat, že to není úplně jednoduchá disciplína, ale jsem přesvědčena o tom, že stojí za to se v ní postupně zdokonalovat a hlavně že nikdy není pozdě s tím začít.

Oblastní ředitelka 4fin a.s.

Lenka Kousková

Kousková Lenka
Koupit vstupenku

Téma: Odvaha a rozhodnost (rychlokurz)

Anotace: Odvahu a rozhodnost potřebujeme v osobním i profesním životě jako základní prvek pro naše fungování a posun. Velmi často máme schopnosti, znalosti, předpoklady, ale přešlapujeme a příliš dlouho zůstáváme stát na jednom místě.
Budeme si povídat o základních stavebních prvcích odvahy a rozhodnosti a jak s odvahou a rozhodností vítat změny, výzvy, příležitosti a jak se díky odvaze a rozhodnosti dají překonávat nelehká období profesní i osobní. Odvaha a rozhodnost je také klíčovou dovedností pro kvalitní leadership, podnikání a všechny projekty, které budujete. I o tom se budeme bavit.

Jednatelka, konzultantka, lektorka v JKONCEPT s.r.o.

Jana Černoušková

Černoušková Jana web

Téma: OPOJNÁ vůně úspěchu

Anotace: Připojte se a objevte, jak taková vůně může ovlivnit váš život a jeho atmosféru! Jak voní úspěch? Jako skvělý byznys. Jako oblíbený parfém. Jako ranní opar nad golfovým hřištěm. Jako? Pojďte nastartovat sebe a přivítat den s úsměvem!

Poradkyně pro majitele středních a malých firem, TAB region Praha sever

Ingrid Šůrová

Šůrová-Ingrid
Registrace místa

Téma: Investování do nemovitostí zbavené mýtů

Anotace: Je možné investovat do nemovitostí i bez milionů na účtu? Proč se tím vůbec zabývat a je to vlastně bezpečné? Co mi taková investice přinese a na co bych si měla dát pozor? A dává smysl o tom uvažovat teď, když jsou nemovitosti strašně drahé – ne-li předražené? A proč zvolit právě nemovitosti – v čem jsou lepší než akcie a jiné typy investic?

To všechno probereme, protože zabezpečit sebe i svou rodinu – a to i po materiální stránce – chce každá z nás. Mnoho z nás dokáže peníze v práci či podnikání vydělat, ale jak je potom dále investovat, aby svou hodnotu nejen neztrácely, ale naopak vydělávaly dál? Měli snad by toto téma řešit jen muži? Rozhodně ne! Přijďte, přineste si sebou všechny své otázky a já vám na ně moc ráda odpovím.

Realitní Shaker, realitní investorka, lektorka a mentorka

Ivana Birtová

Birtová Ivana

Téma: Mentální vitalita – kde najdeme zdroje pro svoje úmysly

Anotace: Za poslední rok a půl jsme museli v mnoha oblastech změnit ledacos. Tlak a vnější okolnosti nám nedovolily zůstat ve svých zajetých kolejích, přestože jsme se o to, alespoň v některých částech našeho života, pokoušeli. Dnes je již patrné, že jsme mnohé změnili zejména v přemýšlení, v prožívání a pocitech. Kam nás takové změny zavedly? Vede změna k horšímu nebo k lepšímu? Je každá zkušenost nutná? Jaké „školné“ nás to stálo? Získali jsme příležitosti nebo jen šrámy?

Otázky, které nás napadají a možná na ně nebyl zatím čas si odpovědět, mohou zaznít na mém mentoringu. Pojmenujeme si možné odpovědi, abychom nastartovali produktivní úvahy.

  • Kde jsou moje zdroje k tomu, co v životě chci?
  • Jak můžu pečovat o své mentální zdraví?
  • K čemu je dobré tříbit své úmysly?

Přijměte mé pozvání k setkání na složitá témata odlehčenou formou. Může se stát, že si odnesete více, než se na první pohled zdá. Těším se na viděnou, Venda, autentik.

Majitelka Autentik.cz

Venda Vaníčková

Vanickova-Venda-687x1030

Téma: Co všechno mě minulý rok naučil a co jsem si uvědomila

Anotace:

Od začátku loňského roku se naše životy změnily. Mně to připomnělo, co je v životě opravdu důležité. A také to, že schopnost přizpůsobit se změnách, odhodit předsudky, být schopna se pořád učit a respektovat druhé lidi, patří k tomu nejdůležitějšímu, co nám pomůže spoustu potíží překonat. Dříve byla moje práce samé cestování, teď komunikuji s polovinou světa virtuálně. A ono to jde. Někteří manažeři tvrdí, že nemohou virtuálně vést svoje podřízené, ale já si naopak myslím, že to jde velmi dobře. Jen je potřeba respektovat určitá pravidla.

V soukromí se vracím k věcem, na které jsem málem zapomněla. Měla jsem čas přečíst knihy a vidět filmy, na které bych za normálních okolností neměla čas. Začala jsem každé ráno cvičit v době, kterou bych trávila jízdou autem do práce. Ale hlavně jsem si uvědomila, jak mám skvělou rodinu, jak moc se od nich všech můžu naučit. V tom chvatu v minulosti jsem na ně neměla tolik času. Moc mě to všechno obohatilo, hodně jsem se poučila a inspirovala. Že se dá naučit hrát na klavír podle aplikace v telefonu, malovat akvarely podle kurzu na internetu, a spousta dalších věcí. Já vím, pro soustu lidí to není nic neobvyklého, ale někteří sem tam zapomeneme dělat něco jiného než povinnosti.

Biogen, Director Patient Advocacy Europe/Canada

Michaela Hrdličková

Hrdličková Michaela
Registrace k mentorkám

Téma: Sbohem, vnitřní kritiku!

Anotace: Dlouho jsem věřila, že až budu ještě zkušenější, vzdělanější, prostě lepší, konečně si začnu pořádně věřit a hlas vnitřního kritika tak nějak sám zmizí. Nezmizel. Všichni ho máme. Bez ohledu na naše vnější úspěchy. Zároveň je největší brzdou ve všem co děláme. Pojďme si na něho společně posvítit. Lépe se s ním pracuje, když ho dobře poznáme. Dozvíte se, jak ho oslabit a jak získat více odvahy k akci i k důležitým rozhodnutím. Přináší to úlevu a novou energii.

Leadership koučka

Simona Šašková

Simona Šašková
Koupit vstupenku

Registrace na akci

Nemohli jste se zúčastnit 12. ročníku EPD, nebo byste rádi strávili ještě více čas ve společnosti úspěšných a inspirativních žen? (Re)Startujte se s Business & Professional Women CR a nechte se inspirovat úspěšnými ženami, které jsou připravené se s vámi podělit o svůj příběh a vyměnit zaručené tipy. KUPTE SI VSTUPENKU

Vstupenku zakoupíte jen na dopoledne za Kč 190,-, odpoledne Kč 190,-
anebo zvýhodněnou celodenní za 290,-Kč.  

Měly jste vstupenku na EPD a chybí Vám vystoupení Silvie Majeské a inspirativní mentoring? Vaše vstupenka platí!  ⇒ REGISTRUJTE SE

Online akce probíhá ve spolupráci s TV Nova

Objednávka vstupenky online