LUCIE URVÁLKOVÁ

Motto: Hodné holky se dostanou do nebe, zlobivé kam chtějí.

Lucie se celý profesní život zabývá čísly. S excelem je velká kamarádka – ať už dříve jako auditorka ve firmách patřících do BIG4, nebo nyní jako finanční ředitelka pojišťoven UNIQA v ČR i v SR. Do toho řídí okolo 150 lidí a hospodaří s více než 20 miliardami korun. Z toho je jasné, že se nebojí odpovědnosti.


Lucie dosáhla úspěchu díky své houževnatosti a cílevědomosti. Je zvyklá na většinově mužský svět managementu. Proto ví, jak je důležité, aby se ženy podporovaly navzájem. Jen tak jich bude v nejvyšších patrech českého byznysu postupně více. Proto věnuje čas mentoringu a podpoře manažerek ve své společnosti.


V roce 2014 byla zařazena mezi deset nejvýznamnějších žen ve finanční sféře v ČR (TOP ženy byznysu), a svůj úspěch si zopakovala i v žebříčku 25 TOP žen českého byznysu v roce 2018.


Lucie také vyniká v time managementu. Musí. Má pětiletého syna, kterému s partnerem věnují většinu volného času. A ještě se chce zlepšovat i v oblastech, které jsou číslům vzdáleny. Například zkouší tvůrčí psaní.

UNIQA

Jsme univerzální pojišťovna patřící k osmi nejsilnějším na trhu v ČR. Máme na 600.000 klientů, kterým umíme nabídnout jakékoli krytí proti všem myslitelným rizikům. Naší strategií je dlouhodobé partnerství se zákazníky i obchodními partnery – nezajímá nás krátkodobý zisk, protože chceme poskytovat spolehlivé a stabilní rentabilní služby pro současnou i budoucí generace. Svůj servis už poskytujeme 25 let a můžeme se pochlubit dlouhodobě nejvyšší zákaznickou spokojeností doloženou
pravidelnými výzkumy.

Najdete nás na www.uniqa.cz

Share Button